(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9B%D1%96%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D0%9E.%D0%9E.jpg
Лісовська Олена Олександрівна
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
01 квітня 2016

​                                            Шановна Олена Олександрівна!

    Згідно програми «Бюжету громадських ініціатив», мною, був розроблений проект «Капітальний ремонт дороги провулку Черешневий –центральної вулиці житлового масиву «Дружній», в якому було вказано, що особливість планування провулку Черешневий в тому, що на ньому не розташовані житлові будинки, тому немає змоги реалізувати даний проект за кошти мешканців (чи по програмі 50/50).    Незважаючи на це, Експертна група визнає проект таким, що підпадає під ознаки п.5 розділу 4 Положення про Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці. Реалізація подібних проектів здійснюється першочергово на умовах співфінансування. Тобто таким, що   суперечать чинному законодавству України; напрямкам діяльності, визначеним місцевими комплексними, цільовими та галузевими програмами? Коли виникало питання забезпечення житлового масиву "Дружній" централізованою водою, то міська влада теж пропонувала зробити це на умовах співфінансування. В результаті мешканці провели водогін за власний кошт. В той же час, проекти по проведенню водопровідної мережі в Пятничанах, на Ст. місті (теж приватний сектор), Ви включаєте в перелік для голосування. В міської влади різний підхід до приватних секторів? Правосуддя знову у Вінниці вибіркове?  Виникає питання: «Якщо мешканці м. Вінниці не мають права використати частину коштів міського бюджету навіть проголосувавши за поданий проект, то для чого взагалі існує «Бюджет громадських ініціатив»? Тоді про яку децентралізацію влади можна говорити?

    Знаючи Вас як людину, яка завжди прислуховується до думок громадян і робить все, щоб Вінницю зробити європейським, комфортним для проживання всіх верст населення містом, прошу даний проект включити в перелік проектів для голосування. Не забирайте у вінничан права голосу.  Дайте можливість зробити свій вибір.​​

Відповідь:
28 квітня 2016

​На Ваші звернення до першого заступника міського голови та заступника міського голови щодо проекту №8 в рамках «Бюджету громадських ініціатив м.Вінниці» повідомляємо наступне.

Ваш проект від 15.02.2016 року «Капітальний ремонт дороги провулку Черешневий – центральної вулиці житлового масиву «Дружній»» ретельно опрацьовано виконавчими органами Вінницької міської ради.

Подані для фінансування за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив м.Вінниці проекти повинні бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців усього міста та естетичного його вигляду, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста.

Слід зауважити, що Вінницькою міською радою забезпечуються рівні можливості усіх вінничан, щодо комплексного капітального ремонту та робіт з асфальтування вулиць у приватному секторі міста, облаштування прибудинкових територій, і такі роботи проводяться першочергово на умовах співфінансування (частково з міського бюджету та частково за кошти мешканців).

Тому, за умови ініціативи та дольової участі мешканців прилеглих до провулку Черешневого вулиць Козацької, П.Орлика, Стадницької, Вишневої, Місячної, Черешневої, Дружньої, яким вони користуються, роботи будуть включені до плану виконання робіт із частковим виділенням коштів з міського бюджету.

З пропозиціями Вам слід звернутись до квартального комітету «Тяжилів» (вул.Ватутіна,33, понеділок, четвер з 16-00 по 18-00 год., п'ятниця з 09-00 по 11-00 год).

Вкладення