(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 березня 2016

     До жителів Староміськогго  району дійшла інформація,  що у березні-квітні  2016 року   планується комісійний виїзд   органів  міської влади та інших зацікавлених     організацій       для обстеження земельної  ділянки  та майнового комплексу ДП «Дитячий        санаторій
ім. М.М. Коцюбинського»( тобто Будинку відпочинку) для подальшого вирішення їх долі.
     Тому повторно  , цитуємо наше звернення від 28 травня 2015 р.  до органів     Вінницької міськРади  та просимо врахувати  його при прийняті  відповідного      рішення.
Ми  вдячні  міськРаді за відповідь на дане звернення , яка була надана 16 червня 2015 р., але конкретні пропозиції щодо облаштування даної території повинні до Департаменту архітектури, містобудування та кадастру вносити фахівці (дизайнери, архітектори та ін. ), а громада із задоволення  ознайомиться з запропонованими  соціальними  та архітектурними проектами . Наголошуємо, що громада просить  зберегти дану територію  , як рекрекреаційну зону (ст.63 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» рекреаційними зонами є ділянки суші і водного простору, призначені для організованого масового відпочинку населення і туризму.), а  не зону для забудови майбутнього багатоповерхового житлового комплексу , кварталу. Нажаль станом на 28.03.2016р. продовжується ДЕРЕБАН  та ЗАБУДОВА  даної земельної ділянки що створює соціальне  напруження у районі.

Звернення:
28 травня 2015
4 квітня, відбулася 63-та сесія Вінницької міської ради 6-го скликання, під час  якої було прийнято перше процедурне     рішення   щодо    надання   згоди на  прийняття    в комунальну власність майнового комплексу ДП «Дитячий    санаторій   ім. М.М. Ко-цюбинського»(тобто Будинку відпочинку).
          Жителі  Староміського району    НЕОДНОРАЗОВО  звертались    до   міськради    з проханням у даному  районі  ( будинку відпочинку, єарейської школи, вул.Маяковського) побудувати футбольне поле, ігровий майданчик для дітей, але відповідь була -    НЕМАЄ ЗЕМЛІ вся у приватній валасності.  Правильно, будинок відпочинку   ім.Коцюбинського- частково продали землю під будівництво приватних будинків (ростуть там як гриби після дощу), піонерські табори- евангелістам(лише    доступ і відпочинок   для   їх   дітей)   та прокурорам для їхніх приватних будинків ( райончик АБВГД йка)   і   відомому      всім магнату - Ю.Коробкіну під приватний маєток (для всієї його родини). Санаторій (бувший хімзаводський) -єврейським дітям і під будівництво приватних     будинків.   А   це    все РЕКРЕАЦІЙНІ ЗЕМЛІ,    ЗОНИ    ВІДПОЧИНКУ   згідно    українського    законодавства неправомірно було змінено їх цільоваого призначення .    А     наші УКРАЇНСЬКІ    діти граються на будівельних майданчиках  і  проїзджій   частині.
       Раніше території будинку відпочинку і санаторію були завжди у вільному   доступі для громадян району, можна було кататись на велосипедах, катати дітей у калясках , діти грали у пісочниках, підлтки займались спортом грали у футбол ,бадмінтон, теніс. А зараз ВИЙДІТЬ ЦЕ ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ+собаки.
       Для міськради не являється   таємницею,   що   у   нашому   районі   відсутні   театри, спортивні, навчальні  гуртки  та секції для дітей та юнацтва, а креміногенна   ситуація   у  районі зашкалює.  На даний момент дітей  (світле майбутнє    європейської   України) виховує  - ВУЛИЦЯ (асфальт,  наркоманія, алкоголізм, сміття,  нецензурна        лексика ).
Пропозиція: цю    територію    організувати      накштал    європейського    парку    з облаштування спортивних та ігрових тереторій,  що значно  піднімить культурний, оздоровчий, екологічний рівень району. Дозволити     БЕЗКОШТОВНЕ      загальне користування територією  та спортивними комплексами громадянам району, міста , гостям.  
На даний момент на території  вже є озера, зелені насадження, прокладені доріжки, що правда все потребує облагородження.           Подальше        призначення   і   використання території Будинку відпочинку  прошу  винести на обговорення громадськості. Про  час і місце проведененя громадських слуханнь прошу  , заздалегідь  повідомити  через засоби масової інформації  та голів вуличних комітетів і зобов′язати їх донести    дану        інфор-мацію до жителів району.
        Вінниця не  бідне місто і на рахунках міськради є достатньо  коштів    для    втілення  мрії  жителів району, які є платниками податків та громадянами України їз закріпленими Конституцією  правами на  здоровий спосіб життя, чисте довкілля та  культурне    життя.
        Створімо  європейським м.Вінницю    зараз  (доки   є   вільна     територія      такого масштабу) і залишимо нащадкам не будинки багатіїв  та   високі   паркани,   а    радість, здоров′я та міцну підтримку міської ради!!!!!!!!!!!!!!!!!   ​

Відповідь:
15 квітня 2016

​Ваше звернення на сайт міської ради від 28.03.2016 вх.№ К-01-30519, стосовно проведення громадських слухань щодо подальшого призначення і використання території Будинку відпочинку комплексу ДП «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського», опрацьоване.

Інформую, що відповідно до рішення міської ради від 29.01.2016 №107 було вирішено надати згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вінниця комплексу будівель за адресою: м. Вінниця, вул. Маяковського, 247 (243), за умовою, що зазначене майно використовуватиметься для соціально-культурних потреб територіальної громади міста, і не відчужуватиметься у приватну власність.

У разі передачі у власність території будинку відпочинку комплексу ДП «Дитячий санаторій ім. М. М. Коцюбинського», будуть розпочаті громадські слухання стосовно реконструкції рекреаційних зон з відновленням благоустрою для мешканців міста Вінниці.

Вкладення