(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
24 березня 2016

​Здраствуйте, Наталія Дмитрівна. Я знахожуся в декретній відпустці по догляду за дитиною. Кожного місяця 8-10 числа завжди приходили гроші на дитину. Цього місяця в березні вони не надійшли ні на початку, ні на сьогоднішній день!? Дзвонили в бухгалтерію, нам дали відповідь, що держава виділила в березні тільки частину коштів, тобто, отримали гроші ті мами, у яких рахунок в Приватбанку і ще декількох. Я отримую гроші В Акцентбанку, це філіал від того ж Приватбанку. Скоро почнеться квітень, повинні будуть бути гроші за квітень, а ще не виплатили, навіть, за березень. Чомусь всі мовчать і в засобах інформації немає нічого про затримку соціальних виплат. Поясніть, будь-ласка, чому так відбувається?

Відповідь:
05 квітня 2016

​Виконавчими органами Вінницької міської ради  розглянуто Ваше звернення щодо терміну виплати державної соціальної допомоги при народженні дитини. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Ви  перебуваєте на обліку в управлінні соціального захисту населення (Лівобережне) департаменту соціальної політики міської ради  та отримуєте допомогу при народженні   дитини (Марія, 29.07.2015 р.н.) в розмірі 860,00 грн. з 01.08.2015 року по 31.07.2018 року.

Щодо термінів виплати призначених  державних  допомог , то відповідно до п.8 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 04.03.2002 року № 256 з відповідними змінами і доповненнями, головні розпорядники коштів місцевих бюджетів у п'ятиденний термін з дня надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам перераховують кошти на рахунки банківських установ для подальшого зарахування на особові рахунки одержувачів допомоги.

Субвенція для виплати державних соціальних допомог за березень 2016 року надійшла на рахунок департаменту соціальної політики  міської ради  двома траншами 10 та 29 березня 2016 року. УДКСУ м. Вінниці у Вінницькій області перерахування  коштів другого траншу здійснено  29 березня 2016  року  на  банківські установи міста  Вінниці, для подальшого зарахування на особові  рахунки одержувачів допомог.  

Станом на 29.03.2016 року державна соціальна допомога при народженні  дитини профінансована в повному обсязі.

Додатково повідомляємо, що виплата допомог Вам  здійснюється  у відповідності до чинного законодавства.

Одночасно роз'яснюємо, що дане рішення може бути оскаржене Вами згідно  ст. 19 Закону України « Про звернення громадян».

Вкладення