(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/корольчук%20ігор%20євгенович_jpg.jpg
Корольчук Ігор Євгенович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 11-00 до 13-00

Кімната особистого прийому №1

Звернення:
14 березня 2016

Здравствуйте.

Дякую вам, Ігор Євгенійович, за швидке реагування на моє звернення від 03.03.2016р. щодо забруднення дороги на вул. Нагірній.

Нажаль, мушу відмітити, що якість дороги загального значення у нашому мікрорайоні дуже погана. Але, найгірше те, що саме комунальні служби псують цілком хороше асфальтне покриття, яке без їхнього втручання могло б служити ще багато років.

Так по провулку Українському 1, біля центру матері і дитини, навпроти поштового відділення №19 протягом 2015року кілька разів комунальні служби щось рили. При цьому кожен раз знімалась все більша площа асфальтного покриття, потім аби-як його залатали. Наразі там ями, щебінь, у дощ калюжі незрозумілої глибини. Протягом останнього місяця там так розбилась дорога, що навіть автомобілі не хочуть їхати, а тому намагаючись об’їхати мало не наїзжають на пішоходів. А там зазвичай ходять пенсіонери, та мами з дітьми.

По вул. Маяковського біля будинків 132-134 близько місяця тому почала провалюватись дорога біля люка. З часом там почали знімати асфальтне покриття і відновлювати комунальні мережі. У п’ятницю уже цей клаптик заасфальтували. Але чи можна це назвати задовільною роботою? Коли муніципальний автобус змушений виїзжати на зустрічну смугу аби об’їхати цю «відремонтовану» частину дороги.

Виходить комунальні служби не ремонтують, а навпаки, руйнують дорогу. Чому так?

Ігор Євгенійович! Зверніть будь-ласка увагу на мої слова. А також, будь-ласка, посприяйте тому, аби вказані частини дороги були відремонтовані так, щоб водії не наїзжали на пішоходів, не виїзжати на зустрічну смугу, та люди похилого віку, мами з колясками могли почувати себе безпечно не лише в центрі нашого славного міста.

Дякую.

Відповідь:
12 квітня 2016

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення