(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
29 лютого 2016
​Доброго дня, звертаюсь як голова ініціативної групи будинку. 
Перед входом до підїздів нашого будинку розміщено оголошення про можливість проведення капітального ремонту в нашому будинку 70/30, підписане ПП "Бокуд", який зараз нас обслуговує. 
1.На ремонт яких саме елементів надається фінансування?
2.Який механізм отримання такого фінансування по крокам з приблизними строками? 
3.Що потрібно від власників квартир для отримання фінансування?
4.Як мають збиратись 30% коштів та що робити з тими хто не надасть кошти?
5.Хто керуватиме проектом та як це буде оплачуватись?
6.Хто складатиме та затверджуватиме проект та кошторис, прийматиме роботи?
З повагою,
Відповідь:
25 березня 2016

​​Ваше звернення щодо проведення капітальних ремонтів житлових  будинків міста,  розглянуто департаментом житлового господарства.

Виконкомом Вінницької міської ради рішеннями, від 28.05.2009 р. №1107 та від 22.04.2010 р. №778, визначені шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту житлового фонду міста Вінниці, відповідно до яких капітальний ремонт проводиться, в першу чергу на будинках, де створено та функціонує ОСББ, на інших - за умови добровільної участі мешканців в фінансуванні капітального ремонту.

Відповідно до зазначених рішень департаментом житлового господарства  проводиться капітальний ремонт  конструктивних елементів будинку, а саме: покрівлі, інженерних мереж, стиків панелей,  фасадів з утепленням, віконних прорізів із заміною віконних блоків.

В разі забезпечення мешканцями будинку дольової участі в співфінансуванні ремонтних робіт, яка становить до 30 % від загальної кошторисної вартості, департамент житлового господарства міської ради розробляє кошторисну документацію.

Після розроблення проектно-кошторисної  документації  департамент житлового господарства укладає трьохсторонній договір між департаментом житлового господарства, підрядною організацією та мешканцями будинку   на виконання ремонтних робіт,  які розпочинаються тільки після надходження коштів на рахунок підрядної організації.

Відповідно до чинних нормативів капітальні ремонти будинків чи їх окремих конструктивних елементів здійснюється відповідно до проекту, який розробляється проектною організацією та затверджується замовником.

Вкладення