(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
25 лютого 2016

​Здравствуйте, сложилась такая ситуация. Мой сын прописан с 2007года в доме (ветхий дом) по ул. Володарского 37 кв.4, земля на котором стоит дом, выделена под застройку нового дома, генеральным подрядчиком выступает ЧП «Мегапрогресс», застройщиком проекта является ЖСК «Правильный выбор», партнёром проекта выступает ЧП «Правильный выбор».​ В квартире, по мимо сына прописаны еще пять человек( из них двое детей малолетних 3-х и 4-х лет), а так же проживает инвалид 2-й группы. Квартира не приватизирована, но у Яремкиной Екатерины есть решение суда на найм квартиры. Их пытаются всех выселить чуть не наулицу, запугивают что останутся на улице. Не собрав все документы, начали строительство, начали рыть котлован, когда у них не было разрешения на начало строительства ..,из-за этого пошла трещина в доме. Прошу помощь, так как эти действия не есть правильными.​

Відповідь:
12 березня 2016

​​За дорученням міського голови С. Моргунова виконавчими органами міської ради опрацьовано Ваше електронне звернення щодо порушень забудови земельної ділянки по вул. Монастирська (колишня вул. Володарського), 41 та пов'язаних з цим питань. За результатами опрацювання повідомляю наступне.

Будівельні роботи з будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за зазначеною адресою ведуться на підставі зареєстрованої Держархбудінспекцією України декларації про початок виконання будівельних робіт та оформленого, у встановленому законодавством порядку, права землекористування.

Землекористувачем отримані відповідні вихідні дані на проектування – містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, згідно рішення виконкому міської ради від 28.11.2013р. №2680.

За наявною у виконавчих органів інформацією житловий будинок №37 по вул.. Монастирській знесенню не підлягає.

Інформую, що відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Постанов Кабінету Міністрів України №294 від 09.07.2014р "Про затвердження Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України" та №553 від 23.05.2011р. "Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю" державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється Держархбудінспекцією та її територіальними органами (Департамент ДАБІ у Вінницькій області: м. Вінниця вул. Театральна, 14, далі – Інспекція).

В разі наявності, на Вашу думку, порушень чинних норм та законодавства у сфері містобудування, рекомендую Вам звернутись до Інспекції.

Питання щодо пошкоджень багатоквартирного житлового будинку №37 по вул.. Монастирська, зазначених у Вашому зверненні, відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №76 від 17.05.2005р. «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», відноситься до компетенції балансоутримувача (ТОВ «ЖЕО» вул.. М. Оводова, 1).

Встановити причини виникнення даних пошкоджень (внаслідок здійснення будівельних робіт і т. ін..) можливо лише за умови проведення технічного обстеження стану об'єкта в цілому (звіт з висновками), яке може проводитись ліцензованими проектними організаціями та фахівцями, які отримали відповідні кваліфікаційні сертифікати, відповідно до постанови КМУ від 23.05.2011р. № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури».

Вкладення