(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
22 лютого 2016

​В Вашому департаменті є відділ розвитку ОСББ, проте на сайті не вказана особа, яка б надала консультацію, тому звертаюсь до Вас. 

Я, голова ініціативної групи по створенню ОСББ, прошу надати інформацію, яким чином можу взнати усіх власників житлових та нежитлових приміщень нашого будинку для формування списку співвласників багатоквартирного будинку. Тобто до якого держ. органу звернутись, яка процедура звернення, термін виконання та вартість даної послуги (або вона є безкоштовною).

Відповідь:
18 березня 2016

​Департаментом житлового господарства розглянуто Ваше звернення щодо механізму отримання інформації про співвласників багатоквартирного будинку та повідомляємо наступне.

Співвласники багатоквартирних будинків у зв'язку з реалізацією прав та виконанням обов'язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління відповідно до положень пункту 5 Порядку надання фізичним та юридичним особам інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2014 року N 722, мають право отримувати інформаційну довідку з Державного реєстру прав, у якій зазначаються відомості, наявні у Державному реєстрі прав та реєстрах, щодо об'єкта нерухомого майна, крім персональних даних суб'єктів речових прав на нерухоме майно (реквізитів документа, що посвідчує особу, реєстраційного номера облікової картки платника податку).

Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо під час голосування по створенню ОСББ враховувати дані, які будуть надані Державним реєстром речових прав, а також документами, що будуть надані співвласниками будинку.

Вкладення