(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
08 лютого 2016

​Отримавши 26.01.16 відповідь на своє звернення від 12.01.16 з приводу пішоходного переходу на перехресті вулиць Пирогова, Канатна і Сабарівське шосе, виникло запитання щодо ДАТИ проведення капітального ремонту перехрестя. Чи заплановано на поточний рік його ремонт, оскільки в разі відсутності такого жителі мікрорайону ще на півтора року будуть змушені ризикувати своїм життям через неможливість влади організувати безпеку дорожнього руху. Можливо встановлення знаку пішоходного переходу вирішить цю проблему до здійснення капіталього ремонту перехрестя. Дякую

Відповідь:
24 лютого 2016

​Ваше  звернення   щодо облаштування   нерегульованих  пішохідних переходів на  перехресті Сабарівське шосе – автодорога Вінниця – Прибузьке  розглянуто  департаментом  енергетики, транспорту та зв'язку міської ради. 

За  результатами розгляду повідомляємо. 

Питання  доцільності  облаштування вищезазначених пішохідних переходів було  розглянуто  на  засіданні  міської координаційної  ради  з  питань  безпеки  дорожнього  руху.  За  результатами  розгляду  координаційною  радою  погоджено  облаштування нерегульованих пішохідних  переходів на перехресті вул. Сабарівське шосе  –  автодорога Вінниця–Прибузьке.  

На виконання пропозицій координаційної  ради  з  питань  безпеки  дорожнього  руху  департаментом комунального господарства та благоустрою міської ради розроблено проект капітального ремонту зазначеного перехрестя зі збільшенням його пропускної здатності та врегулюванням пішохідного руху в його межах.

На даний час роботи на даному перехресті в межах призначень з міського бюджету на зазначені цілі виконані, тротуарна частина перехрестя облаштована.

Для здійснення повноцінного ремонту проїзної частини даного перехрестя продовжується опрацювання питання щодо джерел фінансування зазначених робіт.

Нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «зебра», та встановлення відповідних дорожніх знаків,  як завершальний етап,  буде виконано комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» після капітального ремонту зазначеного перехрестя.

Вкладення