(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
29 січня 2016

Шановний Олег Володимирович.

Хочу звернутися до вас зі скаргою на роботу працівників КП "Вінницяводоканал". У січні 2016 року біля входу до подвір`я мого будинку стався прорив водогінної труби, в наслідок чого водою почало заливати подвір`я. Нами було викликано аварійну бригаду КП "Вінницяводоканал", яка полагодилила несправність. Після ремонту прямо перед входом до мого подвір`я залишилась велика яма наповнена брудною водою та купи багна, що розкидані в радіусі 5 метрів. Прошу вас допомогти у вирішенні питання що до прибирання моєї прибудинкової території працівниками КП"Водоканал" або іншими відповідними службами. Нажаль на даному ресурсі неможливо додати фотодокази звернення, але я можу і хочу долучити їх до скарги, так, як входити і виходити з подвір`я неможливо.

Відповідь:
29 лютого 2016

​Ваше звернення з приводу відновлення благоустрою території біля будинку №14 по вул. Богомольця, розглянуто департаментом міського господарства.

По  суті  звернення  повідомляю, що 25.02.2016 року працівниками КП «Вінницяоблводоканал» виконано роботи  по благоустрою території після проведеня земельних робіт  біля будинку №14 по вул. Богомольця.  

Вкладення