(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
29 січня 2016

Доброго дня, шановний пан Олег!

Зверталась  до Вінницької міської ради уже декілька разів, зокрема до місього голови писала звернення, зверталась до Вас особисто,телефонувала і т.д., але з листопада місяця питання не вирішено. Також неодноразово були звернення до ТОВ "ЖЕО", які вже багато разів були у нас та впринципі в курсі даної проблеми, навіть вже виміряли, збирали збори, але на цьому все.

 Тому звертаючись до Вас,адже хочу прояснити ситуацію, що стосується заміни труби мережі холодного водопостачання у кв. 73 будинку № 131 по вулиці Свердлова. 

Отримала Вашу відповідь 26.11.15 № К 01-109049/01-20 На моє звернення К-01-109049 від 10.11.15 р., у якій йдеться про те, що за повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організаці ТОВ "ЖЕО" планувалось виконувати роботи поетапно у грудні 2015 року.

У наступному листі, який я торимала на e-mail (konovalchuk25@gmail.com) від 30.12.15. йшлося про те, що роботи планувалось проводити поетапно у січні поточного року.

Текс відповіді додається:

ВідділЗвернень <vz@vmr.gov.ua>

30.12.15

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifhttps://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

Шановна Ольга Миколаївна!

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо заміни ділянки трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання у кв. № 73 будинку № 131 по вул. Свердлова, за дорученням виконуючого обов'язки міського голови Сергія Моргунова, розглянуто.

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» в зв'язку з обмеженістю коштів граничного тарифу роботи, про які йдеться мова у Вашому зверненні, планується виконувати поетапно у січні поточного року.

Питання перебуває на контролі в департаменті житлового господарства Вінницької міської ради.

Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

З повагою,

заступник директора департаменту                                                      Роман Фурман

Але останній лист, який отримала буквально вчора 28.01.2016, мене просто вбив.

Текс листа:

ВідділЗвернень <vz@vmr.gov.ua>

28.01.2016

 17:58

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifhttps://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

Шановна Ольга Миколаївна!

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо заміни ділянки трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання у кв. № 73 будинку № 131 по вул. Свердлова, за дорученням виконуючого обов'язки міського голови, розглянуто.

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» в даний час виконуються роботи по заміні ділянки трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання, про яку йдеться мова у Вашому зверненні.

Питання перебуває на контролі в департаменті житлового господарства Вінницької міської ради.

Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

З повагою,

в. о. директора департаменту                                                                                             Олег Лаврік


Чи це Ви мені в кінці кожного місяця такі листи слати будете?

Тому, на Вашу останню відповідь, хочу повідомити Вас, що ніякі роботи у моїй квартирі №73, по вул. Свердлова, будинок 131, не виконувалися і не виконуються на даний час, навіть після того як я була у Вас на особистому прийомі та Ви пообіцяли, що прийдуть представники ЖЕО аби оцінити всю небезпеку даної ситуації.
Стосовно робіт, які начеб-то проводяться у нашій квартирі можете прийти та перевірити, я покажу Вам всю красу труб, а також диру в стіні кімнати до підвалу, яку продовбали майстри вже більше трьох місяців. І чи замуровувати її ми теж не знаємо. Сподіваюсь, що з даної проблеми звертаюсь до Вас в останнє. Наступного разу буду звертатись в інші структури.

Дуже дякую за увагу.

З повагою, Ольга
мешканка кв.73, будинку 131, вул. Свердлова
Відповідь:
26 лютого 2016

​Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо заміни ділянки трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання у кв. № 73 будинку № 131 по вул. Князів Коріатовичів (Свердлова), за дорученням міського голови, розглянуто.

В ході опрацювання звернення працівниками експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» виконано роботи по заміні аварійної ділянки трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання.

За інформацією адміністрації ТОВ «ЖЕО» дана система потребує виконання робіт капітального характеру.

04.02.2016р. було проведено збори мешканців будинку з питання прийняття ними дольової участі у співфінансуванні робіт по капітальному ремонту мережі централізованого холодного водопостачання.

Нажаль, станом на 22.02.2016р. однозначного рішення з даного питання мешканцями будинку прийнято не було.

В разі наявності письмової згоди мешканців будинку № 131 по  вул. Князів Коріатовичів (Свердлова) прийняти дольову участь у співфінансуванні зазначених вище робіт прошу повідомити про це адміністрацію ТОВ «ЖЕО» (м. Вінниця, вул. Миколи Оводова (Козицького), 1; тел.: 55-03-50; 55-18-41).

Вкладення