(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
19 січня 2016

Доброго дня.  Олег Володимирович звертаюсь до вас за допомогою, я проживаю в по вул. Пирого ва 157 в кв. 21, в нашому під'їзді відбулась поломка, "прорвало стояк", в туалеті всі стіни мокрі, а на підлозі вода, і така ситуація в інших квартирах. Ми звернулися до жеку №7 на що нам відповіли , що це не їхні проблеми і здійснювати ремонт вони не будуть. Нам порадили в ЖЕКу №7 робити ремон за свої кошти. Там же дали номер телефона людини яка може нам допомогти. Сьогодні 19.01.2016 о 16:00 цей майстер провів ремонт за сумму 300грн. через дві години після того  як він поїхав наші квартири почало заливати водою. Ми визвали аварійну службу яка приїхала і просто перекрила нам воду і все. Тепер ми незнаємо, що робити і до кого звертатись. Прошу вас допомогти і відповісти на запитання:

1. За що ми платимо в ЖЕК №7 кошти за утримання будинку?

2. Що нам робити в такій ситуації ? в квартирах немає води.

3. Хто буде відшкодовувати гроші за ремонт в наших квартирах? ЖЕК? Майстер?

Вашу відповідь я чекаю на електронну адресу kosit@mail.ua​.

Заздалегідь вам дякую, та дуже чекаю на вашу допомогу. З повагою Колодій Світлана Василівна.

Відповідь:
16 лютого 2016

​Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо витоків з трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання в будинку № 157 по вул. Пирогова, розглянуто.

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації МКП «ЖЕК №7» мешканцями даного будинку власними силами були виконані роботи по заміні вертикальної ділянки трубопроводу мережі централізованого холодного водопостачання.

Витоки, про які йдеться мова у Вашому зверненні, мали місце з зазначеної вище ділянки трубопроводу, яка знаходиться на рівні другого поверху.

20.01.2016р. працівниками МКП «ЖЕК №7» були виконані роботи по заміні з'єднувальної муфти зазначеного трубопроводу.

В результаті виконання даних робіт причина витоків ліквідована.

В даний час мережа централізованого холодного водопостачання будинку № 157 по вул. Пирогова перебуває в задовільному технічному стані. Витоків не спостерігається.

Вкладення