(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 січня 2016

​Доброго дня Олеже Володимировичу.

Я звертаюсь до Вас з питання облаштування тротуару по 1-му Київському провулку. Так як данний мікрорайон вважається досить насененим, відсутність тротуару для проходу пішоходів до будинків є досить проблематичною. Мешканці нашого мікрорайону змушені ходити по проїжджій частині, при цьому, ускладнюючи рух як для автомобілів, так і ризикуючи власнним життям. Відсутність тротуару у нашому районі є дуже великою проблемою. Тим паче, що місця для його спорудження, принаймні з одного боку вулиці є більше чим достатньо. Тому ми просимо розгянути наше звернення та прийняти міри по даному питанню.

Відповідь:
10 лютого 2016

​Ваше  звернення  на  сайт  міської  ради  з приводу влаштування тротуару по  1-му провулку Київському розглянуте в департаменті комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що про відсутність тротуару на зазначеному провулку на ділянці з одностороннім рухом транспорту від будинку №28 до вулиці Нечуя-Левицького в департаменті комунального господарства та благоустрою відомо.

За фізичними та вартісними показниками робіт, що необхідно буде виконувати при будівництві тротуару, навіть одностороннього, вони відносяться до капітальних. Видатки міського бюджету 2016 року на фінансування цих робіт, на жаль, не передбачені.

Влаштування тротуару по 1-му провулку Київському на ділянці від будинку №28  до вулиці Нечуя-Левицького залишене в базі даних департаменту для планування та виконання у наступні роки.

Вкладення