(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 січня 2016

​Добрий день. Звертаюсь до Вас з наступним проханням. Я, мешканка району Академічний. В зв"язку з тим, що наш район включений в межі міста Вінниця нещодавно, прибирання узбіччя дороги, що веде до вищевказанного району, не проводилась ще ні разу. Маю надію, що в 2016 році дорога буде включена в план прибирань комунальних служб. На кільці вулиць Пирогова, Сабарівське шосе (Електромережа),  дорогу в напрямку району Академічний необхідно облаштувати пішохідним переходом, адже непристосована для переходу дорога з щільним рухом може призвести до ДТП. А оскільки район новий, дуже багато пішоходів з дітьми ( та  мам з калясками). З повагою, Осіпова С.В.

Відповідь:
14 квітня 2016

На Ваше звернення щодо прибирання узбіччя дороги по вул. Канатна та облаштування пішохідним переходом перехрестя вулиць Пирогова, Сабарівське шосе та Канатна, повідомляю.

На даний час проводяться прийом-передача земель мікрорайону Академічного до міста Вінниці. Щойно землі мікрорайону Академічний перейдуть у комунальну власність міста Вінниці вулиця Канатна буде включена в план прибирання міста. На даний час проводиться лише періодичне прибирання зазначеної вулиці.

Також, повідомляю, нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «зебра» на  перехресті Сабарівське шосе – автодорога Вінниця – Прибузьке, як завершальний етап,  буде виконано комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» після капітального ремонту зазначеного перехрестя.

Вкладення