(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
09 січня 2016

​Доброно вечора! Звертаюся до Вас ,аналогічне звернення є також і до мера міста, з приводу значного погіршення  якості надання послуг,а саме,сьогодні вранці ,о 10 годині, було здійснено дзвінок в диспетчерську службу за номером 612060 пр те,що ліфт не працює. Протягом дня я телефонував  до служби ще 4 рази,кожного разу була обіцянка,що вже їдуть, об 19 годині  диспетчер хамськи розказує ,що ліфт просто відключено через підозру роботи двигуна і всі питання завтра або в понеділок ,про що раніше ніхто навіть не говорив,розумію,що свята,працювати не хочеться. Але я,як громадянин України,який є платником податків,який вчасно та в повному обсязі сплачує комунальні платежі,маю повне право вимагати  пристойної адекватної реакції працівників 'Рембудмонтажу'.Прошу надати мені відповідь у порядку визначенному чинним законодавством.

Відповідь:
25 січня 2016

Ваше звернення, щодо роботи ліфта в п'ятому під'їзді житлового будинку № 136 по вул. Келецька, яке надійшло на сайт міської ради, за дорученням міського голови Моргунова С.А., розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляю, що за інформацією обслуговуючої організації, ліфт, що знаходиться в п'ятому під'їзді даного житлового будинку, був зупинений аварійною службою об 11 год. 20 хв. 09.01.2016 року, у зв'язку з несправностями тормозної системи. Для пуску ліфта були закуплені електронні компоненти в       м. Києві і встановлені об 11 год. 40 хв. 10.01.2016 року. До даного випадку збої в роботі ліфта не спостерігались. На період зупинки ліфта плата за послугу з утримання ліфтів з мешканців даного будинку нараховуватись не буде. На даний час ліфт знаходиться в робочому стані, збої в роботі відсутні.

Керівництву обслуговуючої організації наголошено, щодо недопущення некоректної поведінки працівників підприємства.

Вкладення