(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
02 січня 2016

​Доброго дня, Олег Володимирович

В місті Вінниця по вулиці Понедєліна дуже вузький тратуар і майже повністий зруйнований. Бордюр місцями зовсім відсутній. 

Пішоходи змушени ходити по проїжджій частині (особливо люди з візками і колясками). Також рух машин на даній вулиці дуже інтенсивний, що ускладнює пересування пішоходів. 

Потрібно: 1) встановити захисні стовці від машин в першу чергу (інакше машини будуть паркуватися на тратуарі) 2) зробити ремонт тратуару 3) встановити декілька гасіїв швидкості

З повагою, Катерина

Відповідь:
29 січня 2016
Ваше звернення з приводу існуючих ускладнень щодо руху пішоходів по тротуарах вулиці Понєдєліна розглянуте в департаменті комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що проблеми з рухом пішоходів на зазначеній вулиці відомі в департаменті.

Впорядкування тротуару з парного боку  вулиці  Понєдєліна вже попередньо включено до планів робіт департаменту на 2016 рік.

Роботи будуть виконуватись з настанням ремонтного сезону протягом ІІ-ІІІ кварталів відповідно до черговості.

Необхідність встановлення пішохідного огородження буде розглянута після впорядкування тротуару.

Для встановлення пристроїв примусового обмеження швидкості автотранспорту по вулиці Понєдєліна, відповідно до ДСТУ 4123:2006 «Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах. Загальні технічні вимоги», відсутні підстави.

Вкладення