(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
02 січня 2016

​Добро дня шановний Олеже Володимировичу. В силу обставин зіштовхнувся з питанням доступності будинку в якому я проживаю, для маломобільних груп населення. ​

- у будинку відсутній пандус.

І щоб дістатись до ліфту необхідно подолати 15 сходинок біля під'їзду та 9 сходинок в під'їзді під кутом 50°.

Прошу посприяти у вирішенні цієї проблеми.

Відповідь:
28 січня 2016

​Ваше звернення щодо  влаштування пандуса  в будинку №155 по вул. Князів Коріатовичів (Свердлова), розглянуто.

Відповідно до технічної документації на вказаний будинок,конструкція для проїзду візків (пандус) на сходових маршах не передбачена.

Враховуючи  місце розташування і висоту сходинок входу у під’їзд  немає можливості встановити пандус відповідно до вимог ДБН.
Встановлення додаткових елементів конструкцій в  проходах суперечить правилам пожежної безпеки, санітарним нормам та правилам, а також збільшується вірогідність травматизму мешканців через загромадження виходів.

Враховуючи вищевикладене, нажаль немає можливості  задовільнити Ваше прохання  щодо встановлення пандуса за вказаною адресою.

Вкладення