(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 грудня 2015

АСОЦІАЦІЯ  ОБ'ЄДНАНЬ  БАГАТОКВАРТИРНИХ

БУДИНКІВ  ВІННИЧЧИНИ

21019, Україна, м. Вінниця, вул. Нагірна, 19К, офіс 1     тел.+380636939947              

  aosbb.vinnytsia@gmail.com       https://www.facebook.com/OSBBVinnitsia

28 грудня 2015р. №АО/13/15                                                          В.О. обов'язки директора

На №_________ «___»_____________                              Департаменту житлового господарства

                                                                                                                           Лавріку О.В.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та розміщеної інформації на офіційному сайті Вінницької міської ради

 прошу надати наступну інформацію у терміни, визначені діючим законодавством:

1.      який правовий статус має Ресурсний центр підтримки ОСББ, розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Першотравнева, 78?

2.      які питання відносять до компетенції даного Ресурсного центру підтримки ОСББ?

3.      чи має право вказаний Ресурсний центр підтримки ОСББ приймати та перевіряти  документи для державної реєстрації юридичної особи?

4.      ПІБ керівника, що очолює Ресурсний центр підтримки ОСББ, номер телефону для зв'язку та електронну адресу.

5.      ПІБ керівника, що очолює відділ розвитку ОСББ Департаменту житлового господарства ВМР, номер кабінету, номер телефону для зв'язку та електронну адресу.

Відповідь прошу направити на електронну адресу: elvira.upr@gmail.com або за адресою: 21019. м. Вінниця, вул.. Нагірна, буд. 19К. офіс №1

З повагою,

​Голова правління Асоціації ОСББ Вінниччина                                              Ельвіра  Мрясова

Відповідь:
05 січня 2016

​На Ваш запит щодо надання інформації про Ресурсний центр підтримки ОСББ повідомляю наступне.

Частиною 1 ст.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

По п.1 - ресурсний центр підтримки ОСББ є окремою юридичною особою, а саме громадською організацією, яка створена та діє відповідно до Закону України «Про громадські організації», тому виконавчі органи міської ради не можуть володіти інформацією, що запитується в пунктах 2 - 4 даного інформаційного запиту.

Частиною 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

Враховуючи зазначене, на підставі ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою збереження Ваших законних прав на отримання публічної інформації, направляю копію Вашого запиту для розгляду за належністю в частині пунктів 2 – 4 до Ресурсного центру підтримки ОСББ.

По п.5 - функції начальника відділу розвитку ОСББ у департаменті житлового господарства Вінницької міської ради виконує Спірідонова Галина Миколаївна,  вул. Першотравнева, 78, каб. № 4, контактний телефон - 59-53-09, e-mail: spiridonova_g@vmr.gov.ua.

Вкладення