(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 грудня 2015

АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАНЬ  БАГАТОКВАРТИРНИХ 

БУДИНКІВ  ВІННИЧЧИНИ

21019, Україна, м. Вінниця, вул. Нагірна, 19К, офіс 1 ,    тел.+380636939947                                       aosbb.vinnytsia@gmail.com                                          https://www.facebook.com/OSBBVinnitsia                                                                                          

28 грудня 2015р. №АО/12/15                                                          В.О. обов'язки директора

На №_________ «___»_____________                              Департаменту житлового господарства

                                                                                                                 Лавріку О.В.

    01.07.2015 року до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців було внесено запис щодо створеного ОСББ «Сонячна-11» у багатоквартирному будинку за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна,11 та присвоєно ідентифікаційний код юридичної особи: 39868867.

   На підставі прийнятого рішення загальними зборами співвласників від 16.07.2015 (протокол загальних зборів співвласників №2) ОСББ «Сонячна-11» увійшло до складу Асоціації ОСББ Вінниччини. Також співвласниками ОСББ «Сонячна-11» на даних зборах було прийнято рішення щодо самостійного утримання та обслуговування житлового будинку №11 по вул. Сонячна у м. Вінниця ОСББ «Сонячна-11», створення комісії по прийняттю даного будинку у управління ОСББ «Сонячна-11» із повною необхідною технічною та іншою документацією, про що 13.08.2015 було подано письмову заяву до ЖЕК №7 та Вінницької міської ради.

  22.10.2015 року головою правління ОСББ «Сонячна-11» на офіційний сайт Вінницької міської ради, а саме в.о. директора Департаменту житлового господарства Лавріку О.В, було направлено публічне звернення щодо строків передачі даного багатоквартирного будинку в управління ОСББ «Сонячна-11» та усієї необхідної технічної документації на даний будинок.

   Проте відповідь на офіційному сайті було розміщено через 2 місяці після звернення, а саме 22 грудня 2051 року та не було вказано точної дати передачі будинку або хоча б дати початку роботи комісії по передачі вказаного будинку та необхідної документації.

     Також зазначу, що начальник ЖЕКу№7 надав правлінню ОСББ «Сонячна-11» усну відповідь, що документи усі готові та передані до ВМР та саме ВМР буде їх передавати , а Ресурсний центр підтримки ОСББ на Першотравневій, 78 при особистому зверненні члена правління ОСББ «Сонячна-11» та в її присутності в телефонному режимі зв'язався із начальником ЖЕКу№7 та в усній формі надав відповідь, що документи готові та їх буде передавати ЖЕК№7

    Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  та на підставі Закону №2866 "Про ОСББ" із змінами та доповненнями відповідно до Закону №417 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», особливо звертаючи Вашу увагу, що колишній балансоутримувач багатоквартирного будинку або особа, яка здійснювала управління багатоквартирним будинком до створення об'єднання, у тримісячний строк з дня державної реєстрації об'єднання забезпечує передачу йому примірника технічної та іншої передбаченої законодавством документації на будинок, а з моменту реєстрації ОСББ «Сонячна-11» пройшло уже майже шість місяців

 прошу надати наступну інформацію:

1.  у які строки буде переданий в управління ОСББ «Сонячна-11» багатоквартирний будинок за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 11 та підписано акт прийому?

2.  у які строки буде передано ОСББ «Сонячна-11» усю відповідну технічну документацію на багатоквартирний будинок за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 11 у повному обсязі?

3. яка структура чи підприємство буде передавати в управління ОСББ «Сонячна-11» багатоквартирний будинок за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 11 з усією необхідною технічною документацією та підписувати акт прийому?

Відповідь прошу направити на електронну адресу: elvira.upr@gmail.com або поштою : 21019. м. Вінниця, вул.. Нагірна, буд. 19К. офіс №1

З повагою,

​Голова правління Асоціації ОСББ Вінниччина                                              Ельвіра  Мрясова

Відповідь:
22 січня 2016

Департаментом житлового господарства розглянуто Ваше звернення щодо передачі будинку №11 по вул. Сонячній  на баланс та обслуговування ОСББ «Сонячна-11» про що повідомляємо наступне.

На даний час будинок №11 по вул. Сонячній знаходиться на балансі та обслуговуванні МКП «ЖЕК №7». На підставі рішення загальних зборів та клопотання голови ОСББ «Сонячна-11», виконавчим комітетом Вінницької міської ради було прийнято рішення №2833 від 10.12.2015р.  «Про передачу житлового комплексу по вул. Сонячна, 11 на баланс та обслуговування ОСББ «Сонячна-11». 

Для приймання - передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс утворюється відповідна комісія. Комісію очолює представник об'єднання. Передача житлового будинку з балансу на баланс здійснюється безкоштовно. Комісія зі сторони ОСББ визначає технічний стан житлового комплексу, описуючи всі недоліки виявлені під час його обстеження. Представники комісії, з балансу якої передається житловий комплекс, складають акт приймання-передачі. Датою передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс є дата підписання акту приймання-передачі.  Уся наявна технічна документація на будинок буде передана представнику об'єднання  відразу після підписання вищезазначеного акту. 

Вкладення