(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 грудня 2015

Вітаю. ​Шановні Людмило Олексіївнозвертаюсь до Вас від роллерів та велосипедистів міста. З метою підвищення морально-соціальної свідомості горомадян, підтримати іноформативно наш захід. В перший день Нового Року о 10 годині ранку буде проведено "ЗАБЕГ ТРЕЗВОСТИ" - велосипедисти разом з ролерами у колоні будуть їхати вулицями Вінниці з метою приверняння уваги до спорту і зменшеню вживання алкоголю громадян. Так би мовити, свято Нового Року не привід напиватися, адже можна відпочити з користю. Прошу Вас по можливості висвітлити цю інформацію за для приверненя більшої кількості участників: роллерів та велосипедистів. Я та усі вінницькі райдери будуть дуже вдячні за вашу підтримку. З Новим Роком!   Більш детальна інформація про захід за посиланням: https://vk.com/vr_night?w=wall-55257979_11442%2Fall

Відповідь:
30 грудня 2015

​Комітет по фізичній культурі і спорту розглянув Ваше звернення щодо проведення заходу «ЗАБЕГ ТРЕЗВОСТИ».

Повідомляємо, що комітет по фізичній культурі і спорту  підтримує акції з пропаганди здорового способу життя та не заперечує проти проведення даного велопробігу.

Але наполегливо просимо звернути першочергову увагу на дотримання вимог техніки безпеки. 

Також просимо погодити Ваш захід із відповідальною особою за розвиток велосипедного руху в м.Вінниці Олегом Крупським,   тел. 063-289-07-71.

Вдячні Вам за активну життєву позицію, вболівання за розвиток спорту та фізичної культури у м.Вінниці.

Вкладення