(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 грудня 2015

​Добрий день! Щодня, йдучи на роботу, велика кількість людей порушує правила дорожнього руху біля тролейбусної зупинки "Інструментальний завод"! Неодноразово ставали свідками наїзду автотранспорту на пішоходів. Для збереження людського життя Просимо розглянути можливість установлення світлофору і пішоходного переходу біля зупинки! ​

Якщо наше питання відноситься до іншого департаменту, просимо перенаправити або відповісти куди нам звернутися! Дякуємо за допомогу!

Відповідь:
22 січня 2016

​Ваше  звернення  щодо встановлення світлофорного об'єкту по вул. Ватутіна  навпроти зупинки «Інструментальний завод» для безпечного переходу через зазначену вулицю розглянуто департаментом енергетики,  транспорту  та  зв'язку  міської ради. 

За результатами розгляду інформуємо.    

«Програмою з підвищення безпеки дорожнього руху та заходів, спрямованих на вдосконалення дорожніх умов на вулицях м. Вінниці на 2013 – 2017 роки», затвердженою рішенням Вінницької міської ради від  26.12.2012  №1091,  виходячи з вимог нормативних документів визначено пріоритети щодо першочергового встановлення світлофорних об'єктів на вулично-шляховій мережі міста.  Зазначеною Програмою встановлення  світлофорного  об'єкту по  вул. Ватутіна  навпроти зупинки «Інструментальний завод» не передбачено.

Крім цього інформуємо, що відповідно  до   Національного  стандарту України  «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки»  для  встановлення  світлофорного  об'єкту  на зазначеній ділянці вулиці Ватутіна   немає  нормативних  підстав. 

Одночасно повідомляємо,  що  у весняно-літній період поточного року  комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху будуть виконуватись  роботи по поновленню дорожньої розмітки пішохідних переходів на вулично-шляховій мережі міста, в тому числі і на  перехресті вулиць Ватутіна – Чехова.

Вкладення