(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 грудня 2015

​Дайте будь ласка відповідь на запитання. Чи можливий варіант відсутності бригади швидкої допомоги з невропотологом? Субота, 12 грудня, звернулась за номером 103, з проханням приїзду бригади з невропотологом, у чому мені відмовили. Натомість запропонували терапевта..... 

Напередодні, 11 грудня зробила виклик швидкої о 22.35, доя бабусі 87 років,передінсультний стан, диспетчер з номером 21 запевнив що бригада виїхала, очікували 30 хвилин..... Якби першу медикаментозну допомогу не надали самі, бабуся уже була б мертва.... Коли бригада приїхала, сказали що вони добиралися з Стрижавки, тому так довго..... Чому ж тоді диспетчер запевнив що бригада виїхала? 

Те що наша швидка допомога зовсім не ШВИДКА це усім відомо.... Полягає питання, навіщо тоді Ви і Ваші колеги займають посадові місця, якщо нічого не контролюється і не змінюється?! 

Відповідь:
16 грудня 2015

​Департамент охорони здоров'я міської ради на Ваше звернення щодо неналежної роботи Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги повідомляє наступне.

Вінницька міська станція швидкої медичної допомоги у своїй діяльності підпорядковується департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації(ДОЗтаК ОДА).

Тому, на підставі ст.7 Закону України «Про звернення громадян» з метою збереження Ваших законних прав та вирішення заяви по суті, Ваше звернення направлено за належністю до ДОЗтаК ОДА, в межах повноважень якого є контроль за діяльністю ВМСШМД.

Вкладення