(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/ContentLibrary/a70b4b62-1fa2-46af-9242-a3a699429ac1/12/МКП%20ЖЕК-7%20фото.JPG
Лаврік Олег Володимирович
в.о. директора департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 грудня 2015

​Я є офіційним представником на громадських засадах Народного Депутата України МЕЛЬНИЧУКА Сергія Петровича. Більше місяця тому звертався на особистий прийом до Вашого заступника Фурмана Р. С. щодо розгляду питання та надання можливості здійснення прийому громадян у формі "прозорого офісу" в приміщенням міських комунальних підприємств "ЖЕКів". Але відповіді не отримав і досі. 11.12.2015 року я звертався до Вашої приймальні в телеонному реимі і мені було обіцяно, що мені передзвонять. Однак, ніхто мені не подзвонив 11 - 12.12.2015 року. Вважаю, таке відношення до звернень громадян є недопустимим, а щодо офіційного представника Народного Депутата - неповаго до Народного Депутата та його помічників. Прошу негайно, у найкоротші терміни передзвонити мені та надати граік прийому громадян в режимі "прозорий офіс" в приміщеннях міських комунальних підприємств "ЖЕКів". Відповідь прошу надати з дотриманням вимог та строків, визначених чинним Законодавством України.

З повагою,                       помічник Народного Депутата України МЕЛЬНИЧУКА Сергія Петровича                                                                                                      - ШМАГАЛОВ Вадим Борисович                                                  

   

Відповідь:
18 грудня 2015

​Департамент житлового господарства розглянувши Ваше звернення щодо виділення годин особистого прийому помічнику Народного депутату України Мельничука Сергія Петровича, повідомляю.

В зв'язку з збільшенням кількості виробників та виконавців житлово-комунальних послуг, які здійснюють щоденні прийоми громадян в Центрах обслуговування споживачів житлово-експлуатаційних підприємств міста, станом на сьогоднішній день вільних місць для ведення прийому немає, що не дає можливості задовільнити Ваше прохання.

Вкладення