(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
08 грудня 2015

​Доброго дня!

Питання Центрального Міського Стадіону наболіле багатьом вінничанам,які полюбляють футбол,спорт,а також тим хто гуляя з дітьми на його прилеглих територіях, соромно там знаходитись,настрій пригнічується,коли бачиш,як на очах спортивна споруда заростає деревами на трибунах...писати і описувати можна багато,але це всі бачать і всім відомо...

Тому в мене,як вболівальника футболу,який відвідував(а тепер бажання знаходитись в тих умовах в 21 столітті,просто відпадає)стадіон з пам'ятного для вінницького футболу матчу між Нивою і Шахтарем 1996 року є питання:

Чи буде залучення інвесторів,наприклад,з Польщі,Швейцарії,де Вінниця має співпрацю по розвитку міста?Або взагалі зацівкавлених інвесторів,бо по-кількості торгових центрів видно,що будувати є кому...?

Чому б не запропонувати їм вкласти ресурси в головну споруду міста на вигідних умовах від яких би виграли обидві сторони,а особливо спортсмени,вболівальники,вінничани?

Про користь красеня стадіону,а при можливості чисто футбольного,думаю писати є зайвим...

З повагою,Віталій​

Відповідь:
18 грудня 2015

Комітет по фізичній культурі і спорту за дорученням виконуючого обов'язки міського голови Сергія Моргунова розглянув Ваше звернення щодо проведення ремонту (реконструкції) Центрального міського стадіону.

Повідомляємо, що міською радою проводиться активна робота з пошуку інвесторів для проведення реконструкції Центрального міського стадіону, враховуючи, що попередньо прорахована загальна кошторисна вартість реконструкції даної спортивної споруди складає близько 500 млн. грн.

Названі видатки щороку надаються пропозицією до переліку об'єктів, які фінансуються за рахунок коштів бюджету розвитку міста Вінниці по галузі «Фізична культура і спорт».

Але, на жаль, розпочати роботи по реконструкції Центрального міського стадіону можливо лише із залученням інвесторів, які на даний час відсутні.

Вдячні Вам за активну життєву позицію, вболівання за розвиток спорту та фізичної культури у м.Вінниці.

Вкладення