(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
06 грудня 2015

Добрий день! Я мама  дитини-інваліда, який знаходяться на замісній терапії пожиттєво, діагноз Адрено-генітальний синдром сільвтрачаюча форма.Моя дитина постійно приймає припарати Кортеф і Кортінефф. Кортінефф нам видають безкоштовно (коли є гроші в лікарні), а з Кортефом зовсім неможливо, він не зареєстрований в Україні, і нам не тільки доводиться купляти його власним коштом, але й постійно шукати де купити і як привезти адже він продається лише в Росії. Зважаючи на ситуацію в країні з кожним днем це все важче. Підкажіть куди звертатися щоб Кортеф зареєстрували в Україні?

Відповідь:
09 грудня 2015

Департамент охорони здоров'я  міської ради розглянув Ваше звернення  та повідомляє наступне.

Здійснення державної реєстрації лікарських засобів, у т.ч. вказаного Вами препарату Кортеф, є в повноваженні Міністерства охорони здоров'я  України - Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я МОЗ України, відділу державної реєстрації лікарських засобів та біопрепаратів. За даними веб-сайту МОЗ: www. moz. gov. ua. вказана адреса: МОЗ: 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7. тел.: (044) 494-02-06, 494-02-07.

Вкладення