(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
01 грудня 2015

​Шановний Сергій Станіславович звертаюсь до Вас із наступним. 28 листопада 2015 року відбулась гра Всеукраїнських змагать по хокею з шайбою серед юнаків 2004-2005 років народження між командами Патріот (Вінниця) та Сокіл (Київ). Після гри тренер ХК Патріот Сачко В.І. з особливою жорстокістю застосував до мого сина - Мойсеєва Н.С. заходи фізичного насильства - схопивши дитину за рукав почав трусити у  різні сторони, після чого взявшись за маску на обличчі дитини продовжив аналогічні дії. Дитина знаходиться у  стресовому стані. На 18-00 год. 1.12.2015 року у Льодовому клубі Давидюком В.І. призначені бітьківські збори. Просимо Вас бути присутнім на даних зборах, адже після ліквідації секції хокею при ДЮСШ №1 та новостворене підприємство ХК Патріот не здатне забезпечити безпеку дітей під час тренувань на належний рівень підготовки спортсменів. За три місяці існування новоствореної хокейної структури у батьків накопичилось багато запитань до керівництва, однак відповідей та роз"яснень отримати неможливо.

В іншому випадку я вимушений буду звертатись із відповідними письмовими зверненням до  компетентних органів. З повагою, Мойсеєв С.Ю.

Відповідь:
18 грудня 2015

Комітет по фізичній культурі і спорту розглянув Ваше звернення щодо застосування фізичного насильства до Вашого сина.

Повідомляємо, що з приводу піднятого у Вашому зверненні питання заступником голови комітету по фізичній культурі  і спорту був викликаний для з'ясування обставин Президент обласної федерації хокею з шайбою Давидюк В.В.

Давидюк В.В. доповів, що на даний час знайдено консенсус між тренером, спортсменом та його батьками; зроблено відповідні висновки.

За наслідками бесіди Давидюку В.В. було суворо вказано про недопустимість в майбутньому подібної ситуації, зобов'язано провести відповідні тренінги та профілактичну роботу у підвідомчому спортивному клубі.

Враховуючи викладене, якщо Вас не задовольняє вищевказане, Ви маєте право звернутись до правоохоронних органів.

Вкладення