(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 листопада 2015

​Доброго дня Сергію Станіславовичу. Звертаюсь до Вас як батько спортсменки та призерки чемпіноату світу по "Таеквон-до ITF" 2015року.
Я розумію всю важливість підтримки футбольної команди "Вінницька Нива" http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=428
але можливо у Вас знайдуться кошти на спортивні дисципліни, у яких наші Вінничани реально посідають перші місця, а не з трудом вибиваються на право змагатись на всеукраїнському чемпіонаті по футболу.
Як Вам напевно відомо, дисципліна "Таеквон-до ITF" посідає друге місце бісля боксу по кількості спортсменів у м.Вінниця, та є одна з найсильніших команд в Україні.
Але й до сьогодні усі витрати на поїздки, проведення змагань, та призи беруть на себе батьки спортсменів.
Не дивлячись на байдужість влади, команда Вінниці щороку перемагає на світових змаганнях, посідаючи перші місця.
Цьогоріч моя донька на чемпіонаті світу виборола 1 та 3 місця. Через фінансові труднощі мали змогу поїхати далеко не всі спортсмени. До-речі, Україна - єдина країна серед країн-учасниць, чиї спортсмени їхали на змагання за власний кошт, а це близько 300 євро. Також усім призерам чемпіонату з інших країн були виписані грошові премії. Єдина країна, якій байдуже щодо майбутнього нашого спорту, була Україна. Мені особисто це було вкрай неприємно усвідомлювати.
Звертаюсь до Вас як до голови комітету по фізичній культурі з проханням виділяти кошти на щорічну підтримку Таеквон-до ITF у м.Вінниці якщо не на поїздки, то хоча б виписувати грошові премії за перемоги спортсменам у значущих турнірах (чемпіонат України, Європи, Світу).
Вінниця все ж таки прагне стати Європейським містом. Так зробіть крок до цього.
Дуже хотілось би поспілкуватись з Вами особисто стосовно розвитку спорту у нашому місті. Особисто я щиро зацікавлений розвивати цю та подібні дисципліни у нашому місті. Вони є вкрай необхідними для молоді.
Дякую.

Відповідь:
18 грудня 2015

Комітет по фізичній культурі і спорту розглянув Ваше звернення щодо надання підтримки та відзначення Вашої доньки.

Повідомляємо, що щорічно комітет по фізичній культурі  і спорту розглядає та враховує всі клопотання міської федерації «Таеквон-до ІТФ» щодо підготовки та участі у змаганнях вінницьких спортсменів та надає відповідну підтримку.

Також доводимо до Вашого відома, що щорічно в липні та листопаді спортивні організації міста надають спорткомітету інформацію про досягнення вінницьких спортсменів для формування списку кандидатур до відзначення.  

Названий список виноситься на розгляд Громадської Ради по розвитку фізичної культури і спорту в м.Вінниці, яка формує остаточні пропозиції і затверджує їх.

Після чого список виноситься на розгляд та затвердження виконавчого комітету міської ради.

На жаль, інформація про досягнення Вашої доньки не була доведена до комітету по фізичній культурі і спорту міською федерацією «Таеквон-до ІТФ».

На Ваше прохання повідомляємо графік особистого прийому голови комітету по фізичній культурі і спорту: щомісячно перший та третій вівторок місяця з 15.00 до 16.00 год.; кімната особистого прийому №2 відділу звернень Вінницької міської ради.

Вдячні Вам за активну життєву позицію, вболівання за розвиток спорту та фізичної культури у м.Вінниці.

Вкладення