(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 листопада 2015

​Доброго дня, Людмила Олексіївна! Звертаюся до Вас за допомогою у вирішенні наступної проблеми. Я сама виховую восьмирічну доньку, яка має статус Інвалід дитинства. Інвалідність моя дитина отримала півтора року назад, коли їй зробили складну операцію в м. Києві, в клініці Охмадит. Дитині поствили діагноз Coxa vara шийки лівого стегна, яка виникла  результаті хронічного остеомеліту, який був занесений дитині при щеплені в дитячому садочку. Дитина до цих пір знаходиться під наглядом лікарів клініки Охмадит, та ходить зі спеціальню конструкцією в ножці. Дитина кульгає на ліву ногу, через вкорочення на 2 см, в результаті чого в неї розвивається сколіоз і вже присутня деформація грудної клітки (є всі знімки та заключення хірурга). За півтора року ми жодного разу не просили направлень на оздоровчі санаторії, але ситуація складна, так як сколіоз розвивається з кожним днем. Я звернулася в лікарню №1  по місцю приписки з проханням надати дитині направлення на "Дитячий санаторій Затока". Мені сказали, що зараз путівок немає, є путівка в Липовець. В Липовець я дитину саму відправити не можу, до того ж там немає навчання по шкільній програмі. В Затоці в нас проживають родичі біля санаторію, я б змогла бути біля своєї дитини кожного дня і вона б не пропускала шкільні заняття. Шановна, Людмила Олексіївна, дуже прошу Вашої допомоги! Що мені потрібно зробити і куди звернутися, щоб отримати путівку в цей санаторій? Я сама виховую дитину, в якої є реальні проблеми зі здоров'ям, які потрібно негайно вирішувати. Дякую за вдповідь!

Відповідь:
18 листопада 2015

​Департамент охорони здоров`я міської ради на Ваше звернення стосовно оздоровлення дитини в санаторії «Затока» повідомляє наступне.

Заїзд в санаторій «Затока» був з 11.11.2015р.

В теперішній час путівок в санаторій не має. Однак в телефонному режимі головний спеціаліст департаменту зв'язалась з адміністрацією санаторію, яка дозволила заїзд Вашій дитині в санаторій з 24.11.2015р. за наявності клопотання департаменту охорони здоров'я.

Вкладення