(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
10 листопада 2015

​Привіт. Мене звуть Олександр. Хочу попросити вашої допомоги хочаб невеликої. Моя мама Галина потрапила у дтп в результаті якого їй зробили операцію вартісттю 40 тис. гривень, але через халатність лікарів які не перевірили її стан у цілому через 3 місяці у іншій лікарні у неї було виявлено перелом тазо-бедреного суставу. Зараз Їй потрібна ще одна операція вартісттю 70 тис. гривень, яких у нас нажань немає. Прошу вас допомогти хто чим може. Тел. 0963029103. Дякую.​

Відповідь:
23 листопада 2015

​За дорученням виконуючого обов’язки міського голови виконавчі органи Вінницької міської ради розглянули Ваше звернення, яке надійшло на сайт міської ради, щодо надання матеріальної грошової допомоги, і повідомляють наступне.

Рішенням міської ради від 23.01.2015р. № 1992  затверджено «Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям м. Вінниці».

Відповідно до вищезазначеного положення, матеріальна грошова допомога надається членам територіальної громади міста.

Враховуючи те, що Ви не належите до членів територіальної громади міста Вінниці, зареєстровані в с. Павлівка, Калинівського району, Вінницької області, тому розглядати питання надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів міського бюджету, виконавчий комітет Вінницької міської ради, на превеликий жаль, немає законних підстав.

Вкладення