(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
06 листопада 2015

​Доброго дня. Ми з дитиною 6-ти років переїхали із Вінниці до Києва. По місцю проживання написали заяву на обслуговування дитини в мед закладі. Але мед. карту дитині там нову не заводять, ми маємо разом з відкріпним талоном принести мед карту з попереднього місця обслуговування. У Вінниці я написала заяву, щоб забрати мед карту, але протягом 10-ти днів відкріпний талон так і не оформили, так як це довга процедура. Більше того дільничий лікар сказав, що медична карта залишається у закладі, а нам тільки копія. В мене просте запитання. Чи дійсно у Вінницькому закладі мед карту на руки не дадуть, при тому, що в Києві потрібна карта, а не копія?​ Дякую.

Відповідь:
19 листопада 2015

​Департамент охорони здоров`я міської ради на Ваше звернення повідомляє наступне.

Для видачі на руки історії розвитку дитини Вам необхідно звернутися із заявою на ім'я головного лікаря ЦПМСД №6. За розпорядженням якого Вам буде підготовлено лист головному лікарю ЦПМСД м.Києва про вибуття дитини, відкріпний талон та історію розвитку дитини (ксерокопія залишається в ЦПМСД №6 м.Вінниці).

Вкладення