(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Пурдик%20Григорій%20Никанорович.JPG
Пурдик Григорій Никанорович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
04 листопада 2015
  Шановний Грирорій Никанорович, прошу Вас вжити невідкладних заходів у створенні комісії з розслідування аварії в будинку №4 по вул. Хмельницьке шосе.
  Інцидент стався зранку 28 жовтня о 9.35 при проведенні електромонтажних робіт по заміні силових кабелів від електрощитової до розподільчих скриньок у під”їзді №8.
  Роботи проводились під високою напругою, тобто, мережа проводки не була знеструмлена, що є грубим та неприпустимим порушенням та нехтуванням правил безпеки при виконанні електромонтажних робіт під час яких було пошкоджено перфораторним зубилом 
мережевий (нульовий) кабель через що різко збільшилась напруга у мережі до 380 вольт! 
  Наслідком цього стало пошкодження та вихід з ладу побутової техніки, виникла небезпека пожежі, небезпека здоров”ю і життю мешканців та працівників виконавця по вині яких ця аварія сталась. Виконавцем по факту аварії жодних актів та документів складено не було, підтверджуючи цим небажання нести відповідальність за скоєне.
  Замовником робіт виступили мешканці будинку при дольовому вікористанні коштів з Вінницькою Міською Радою по програмі "Тепло-енергозбереження будинків".
  Посередником виступило ТОВ "ЖЕО". 
  Виконавцем робіт виступив ФОП Тараканов Сергій В"ячеславович.
  Прошу Вас в найкоротший термін створити комісію з розслідування цієї аварії та визначення завданої шкоди. Про результати та вжиті заходи прошу повідомити письмово у строк встановлений чинним законодавством за адресою заявника.​
Відповідь:
01 грудня 2015

​Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення, щодо пошкодження електричного кабелю та завданих матеріальних збитків у будинку №4 по вул. Хмельницьке шосе розглянуто.

На даний час питання щодо завданих матеріальних збитків врегульовано, що підтверджено Вами у телефонній розмові із працівником департаменту житлового господарства.

Вкладення