(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 жовтня 2015

Доброго вечора. Дитина выдвыдуэ садок, "примушують" робити щеплення від поліомієліту не зважаючи ні на що, при цьому погрожують забороною відвідувати садок на протязі 2 місяців, мотивуючи це наказом 16.10.2015 №05.02-13/32968 , Такий наказ неможливо знайти на жодному офіційному сайті структур МОЗ. Прошу Вас надати повний текст цього документу та прокоментувати його правомірність. Адже працюючим батькам ніде залишити на 60 днів дитину, як варіант, можу щоденно приводити дитину до вас в кабінет о 8 та забирати о 19-00. Хочу додати, що готова зробити щеплення вакциною сумнівнї якості у випадку ,якщо ви, та медичний працівники що проводитимуть щеплення та даватимуть на нього дозвіл офіційно-нотаріально візьмете на себе повну відполвідальність за стан здоров"я та можливі наслідки від цього щеплення. думаю багато батьків приєднаються до такої пропозиції.Заздалегіть дякую за відповідь.

Відповідь:
29 жовтня 2015

​Департамент охорони здоров’я на Ваше звернення повідомляє наступне.

МОЗ України у відповідь на спалах поліомієліту за рекомендаціями ВООЗ з метою припинення циркуляції поліовірусів підготовлено наказ від 9.10.2015р. №671 «Про затвердження Плану заходів МОЗ України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік, яким передбачено проведення додаткової вакцинації проти поліомієліту в ІІІ тури дітям від 2 місяців до 9 років 11 місяців 29 днів.

Вакцинацію проти поліомієліту проводять вакциною « Імоваксполіо та опверо» виробництва компанії Sanofi – Пастер Франція.

Під час проведення додаткової вакцинації проти поліомієліту, діти можуть відвідувати організовані колективи.

Вкладення