(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 жовтня 2015

​Здравствуйте! Сегодня в садике мне сообщили, что начинается внеплановая вакцинация от полиомелита, предложили написать согласие. Так же было сказано что дети кто будет не привит не смогут посещать садик 2-3 месяца. Это правда? Если я дам согласия, как мед работники узнают нет ли у моего ребенка аллергии на стрептоміцин, неоміцин, поліміксин В, которые прописаны как противопоказания в инструкции к препарату? Дальше вопрос если я хочу чтобы моего ребенка прививали только инактивированной вакциной а не активной, почему я не могу выбрать? Ее даже купить у нас в городе нельзя! Где взять достоверную медицинскую информацию о полном списке противопоказаний, в том числе и контактах привитых и не привитых детей и на протяжении каких сроков??? Буду благодарна за быстрый ответ так как с понедельника начало вакцинации!

Случайно не нажала Публичным сделать, не хочу чтобы мне звонили, так как не готова к общению, прошу ответить тут! Спасибо!

Відповідь:
29 жовтня 2015

​Департамент охорони здоров’я на Ваше звернення  повідомляє наступне.

В зв’язку зі спалахом поліомієліту в Україні та для його ліквідації з 19.10.2015р. до 05.11.2015р. проводиться 1 тур додаткової вакцинації проти поліомієліту дітей віком з 2 місяців життя до 5 років 11 місяців 29 днів. Вакцинація проводиться в ЦПМСД та  в кабінетах щеплень  дитячих дошкільних закладах.

Під час проведення додаткової вакцинації проти поліомієліту діти можуть відвідувати організовані колективи.

Якщо дитина немає щеплень проти поліомієліту вакцинація в 1 турі проводиться інактивованою вакциною. Якщо дитина має планові щеплення проти поліомієліту, то додаткова вакцинація проводиться оральною поліомієлітною вакциною.

Додаткова вакцинація проводиться вакциною «Імоваксполіо та опверо» виробництва компанії Sanofi –Пастер Франція.

Вичерпна інформація міститься  в інструкції до вакцини.

Вкладення