(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
22 жовтня 2015

​Доброго дня! Я мати 8-ми місячної донечки, до сьогоднішнього дня нам не зробими вакцинації БЦЖ та АКДС, оскільки в поліклініці не має вакцинації. БЦЖ не зробили в пологовому будинку, оскільки на час народження дитини (31.01.15) також була відсутня вакцина. Дуже турбуюсь про здоров'я своєї дитини. Чи могли б ви прояснити ситуацію, коли буде в країні вакцина для проведення щеплень. Вдячна за відповідь!

Відповідь:
02 листопада 2015

​Департамент охорони здоров’я на Ваше звернення  щодо наявності вакцин в лікувально – профілактичних закладах повідомляє наступне.

Вакцини, якими проводиться щеплення дітям ,закупляються за кошти державного бюджету і поступають в лікувально-профілактичні заклади міста централізовано.

В зв’язку зі спалахом поліомієліту в Україні та для його ліквідації ВООЗ та МОЗ України розроблено план заходів по ліквідації даного спалаху захворювання. А саме, заплановано проведення трьох турів додаткової вакцинації проти поліомієліту з 2 місяців життя до 9років.11місяців.29 днів, тому Ваша дитина підлягає згідно віку на вакцинацію проти поліомієліту.

Планові щеплення (БЦЖ, АКДП та інші) будуть проведені в плановому порядку, як тільки буде отримана відповідна вакцина.

Вкладення