(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Грабович%20Людмила%20Олексіївна_jpg.jpg
Грабович Людмила Олексіївна
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.


​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 16-00 до 18-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
19 жовтня 2015

Шановна Людмила Олексіївна!

Скажіть будь-ласка, як можна змінити свого сімейного лікаря на іншого, якщо закріплений за місцем проживання не влаштовує?

Відповідь:
30 жовтня 2015

На Ваше звернення щодо питання зміни сімейного лікаря департамент охорони здоров'я міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до Порядку вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної допомоги), затвердженому наказом МОЗ України від 04.11.2011 року №756, Ви маєте право вільно вибрати та змінити лікаря, який надає первинну медичну допомогу – лікаря загальної практики - сімейного лікаря. Для цього Вам необхідно звернутись з відповідною заявою до адміністрації ЦПМСД, в якому Ви бажаєте обслуговуватись.

В телефонній розмові з Вами працівником департаменту охорони здоров'я та заступником головного лікаря з медичної частини ЦПМСД №5 Вам було роз'яснено порядок вибору/зміни лікаря. В ході розмови з'ясовано, що особливих зауважень до лікаря немає, а причиною звернення послужило порушення правил деонтології з боку дільничної медичної сестри.

З дільничною медичною сестрою проведена розмова та взяті відповідні пояснення щодо недотримання правил медичної етики та деонтології.

В результаті: дільнична медична сестра суворо попереджена про недопущення подібних випадків в наступному. В разі повторного порушення відповідних деонтологічних норм її буде притягнено до дисциплінарної відповідальності.

Вкладення