(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/laskavchuk.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.

Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
13 жовтня 2015

Просимо Вас допомогти в вирішенні питання по отопленню в гуртожитку по вул. Баженова 36. В минулому році (2014) в будинку змінили систему отоплення з центрального на індивідуальне (будинкове),тобто поставили котельну систему яка регулює отоплення в будинку, після цього мешканці мають проблеми з температурою ,як самих батарей, так і з температурою в самих кімнатах. Короче кажучи всю зиму 2014-2015 років, мерзли мешканці і їх маленькі діти, тому як додатково включені електро обігрівачі, в морози, не дуже допомагали. Таким чином оплати за послуги нам подвоювалась.

На сьогоднішній день, ми ще не маємо опалювання, точніше тепла тільки батарея в під`їзді,на першому поверсі. А на самому першому поверсі є прорив батареї. З минулого тижня всі звернення до диспечера ТОВ "Бокуд" та навіть головного інженера ТОВ "бокуд"  про наявність прориву, не увінчались ніякими успіхами. Нам повідомляють що в них немає часу. Але ж дітям не поясниш чому в "дядів", які мають ремонтувати, і отримують заце нарахування заробітньої плати, не має часу на мешканців гуртржитку.

Просимо в Вас допомогти в вирішенні даного питьання, як по ремонту, так і по температурі в помешканнях.

З повагою та надією на порозуміння мешканці гуртожитку по вул. Баженова 36

P.S. Зрозумійте тут тако ж живуть люди.​

Відповідь:
26 жовтня 2015

​Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо відсутності послуг з централізованого опалення в будинку № 36 по вул. Баженова, за дорученням виконуючого обов’язки міського голови       Сергія Моргунова, розглянуто.

В ході опрацювання звернення з’ясовано, що відсутність послуг з централізованого опалення у будинку № 36 по вул. Баженова була пов’язана із порушенням конструктивної схеми системи централізованого опалення, яке виникло внаслідок самовільного виконання будівельних робіт мешканцями другого поверху.

Після проведення відновлювальних робіт мешканцями другого поверху схема теплопостачання даного будинку була відновлена.

В даний час система централізованого опалення в будинку № 36 по вул. Баженова працює у відповідності до температурного графіку виконавця послуг з централізованого теплопостачання.

Вкладення