(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/0ae60e40-b4a1-4449-94d4-86823f0bc0be/1/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%20%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%20%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.jpg
Павлінчук Юрій Анатолійович
Заступник директора департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 16-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
26 вересня 2015

                                                                                                           Заступнику директора                

                                                                                                           департаменту комунального  

                                                                                                           господарства та благоустрою

                                                                                                           Павлінчуку Ю.А.

                                                                                                           мешканців будинків № 15, 19, 21

                                                                                                           по вул. В. Порика

                                                                                                           (відповідь просимо надіслати:

                                                                                                           Калашнік Ользі Леонідівні,

                                                                                                           буд. 21 кв. 6, конт.тел. 545305;

                                                                                                           0674225926, viktor73.07@mail.ru)

КОЛЕКТИВНА СКАРГА 

          Ми, мешканці будинків № 15, 19 і 21 по вул. В. Порика звертаємось до Вас за допомогою.

Кожного ранку з 7.30 до 8.30 години, автомобілі, на яких батьки підвозять дітей до школи паркуються на на тротуарі зі сторони буд. № 15 на проти пішоходного переходу, що прямує до ЗОШ № 33 по вул. В. Порика. В результаті чого створюють підвищене джерело шуму і вихлопних газів. Також на протязі дня на тротуарі паркують автомобілі інші особи, що створюють перешкоду руху пешоходів. В наслідок чого автомобілями з часом було знищино бардюри, що відділяють тратуар  від проїзжої частини.

          На дорозі, що знаходиться між будинками № 15, 19 і 21 по вул. В.Порика, яка веде до дитячого садка № 52 частково знищені бардюри та відсутній тротуар для пішоходів. Кожного ранку з 8 до 9 години батьки привозять своїх дітей на автомобілях і масово паркують їх по довжині вище згаданої дороги, тобто під нашими вікнами. Через деякий час ці автомобілі починають відїзджати, при цьому створюють підвищене джерело шуму, пилу і вихлопних газів. Слід зазначити, що вище згадана міжбудинкова дорога прокладена через двір буд. № 19 прямує в двори нижче стоящих будинків до вул. Келецької і по цій дорозі цілодобово іздять автомобілі і   знову таки біля наших вікон, хоча існують інші виїзди із дворів вище зазаначених будинків, що ведуть на вул. Юність. В результаті чого щодено та внічний час порушуеться наш спокій внаслідок постійного шуму, про що передбачена відповідальність згідно ст.182 КУпАП "Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях". А в кожній сім'ї є неповнолітні діти, хворі пенсіонери. По нашим підрахункам за добу проїзджає більше сотні машин в тому числі і вантажних.

          Враховуючи вищевикладене, ситуація, що склалася погіршує стан нашого здоров'я і якість життя.

          У Конституції України, передбачено право на життя (ст. 27), право на повагу гідності людини (ст. 28), право на свободу та особисту недоторканність (ст. 29), право на невтручання в особисте та сімейне життя (ст. 32) тощо.

          Статтею 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

          Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

          Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" шум відноситься до фізичних факторів середовища життєдіяльності, що впливають або можуть впливати на здоров'я людини чи на здоров'я майбутніх поколінь.

          Статтею 24 цього Закону встановлено, що органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів зобов'язані:

здійснювати відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;

вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об'єкти):

1) жилих будинків і прибудинкових територіях;

         Відповідно до статті 16 Закону України «Про  звернення громадян» просимо:

  1. Створити комісію, до складу якої повині увійти представники місьвиконкому, державтоінспекції, дорожної ремонтно-будівельної організації, а також прибути в будь-який день на місце подій о 8 годині ранку і зафіксувати побачене.
  2. Замінити бардюри і відремонтувати тротуар біля буд. № 15 по вул. В.Порика та встановити дорожні знаки зі сторони проїзжої частини зупинка і стоянка заборонена.
  3. На дорозі, що знаходиться між будинками № 15, 19 і 21 по вул. В.Порика, яка веде до дитячого садка № 52 відновити тротуар та замінити пошкоджені бардюри, також встановити дорожні знаки зупинка і стоянка заборонена.
  4. Перекрити міжбудинкову дорогу між буд. 31 і 33 по вул. Юність, для того щоб автомобілі з нижніх дворів не рухались в напрямок вул. Порика та не створювали підвищене джерело шуму, пилу і вихлопних газів, а також небезпеку для дітей та людей похилого віку.       

             Згідно з статею 18 Закону України «Про звернення громадян» просимо ознайомити нас з матеріалами перевірки та вирішити питання про участь наших представників у роботі вищезгаданої комісії. 

             З повагою,  

             26.09.2015р.               Мешканці будинків 15,19,21.​
Відповідь:
28 жовтня 2015

​За дорученням в. о. міського голови Моргунова С.А. Ваше колективне звернення щодо  благоустрою прибудинкових територій  біля будинків №15, 19, 21 по вул.  В. Порика  розглянуто  департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв’язку спільно з департаментами житлового господарства, комунального господарства та благоустрою  міської  ради. 

За результатами розгляду інформуємо.

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою  у 2014 році на замовлення департаменту капітального будівництва міської ради виконувались роботи по реконструкції вул. В. Порика на ділянці від 600-річчя до просп. Юності. Але в зв’язку з обмеженим фінансуванням виконано лише ремонт проїзної частини вулиці без ремонту бордюрів та тротуарів. Роботи по ремонту тротуарів, бордюрів на зазначеній ділянці вул. В. Порика будуть виконуватись в наступні роки при відповідному фінансуванні.

За інформацією департаменту житлового господарства питання приведення до належного стану асфальтобетонного покриття тротуарів та ремонту бордюрів на дорозі, що знаходиться між будинками №15, 19, 21 та прямує до дитячого садочка №52, включено в план поточного ремонту асфальтобетонного покриття на 2016 рік. 

Щодо питання перекриття внутрішньо - квартального проїзду біля житлових будинків №31 та №33 по проспекту Юності з метою запобігання проїзду автомобілів  на вулицю В. Порика  інформуємо.

Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 серпня 2005р. №76 «Про затвердження правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій»   п.3.7.5  - дороги,   проїзди   й  проходи  до  будівель,  споруд мають  бути  завжди  вільними.

Враховуючи вищезазначене, перекриття будь–яких внутрішньо – квартальних проїздів, в тому числі і біля житлових будинків №31 та №33 по проспекту Юності чинним законодавством заборонено.

Відповідно до Державного  стандарту  ДСТУ  4100-2002 «Знаки  дорожні.  Загальні  технічні  умови.  Правила  застосування»  дорожні знаки встановлюються на вулично-шляховій мережі міста. Встановлення дорожніх знаків  3.34 «Зупинку  заборонено» та 3.35 «Стоянку заборонено» на тротуарах, внутрішньо - квартальних проїздах, прибудинкових  територіях даним нормативним документом  не  передбачено. 

Враховуючи вищезазначене,  для  встановлення дорожніх знаків 3.34 «Зупинку  заборонено» та 3.35 «Стоянку заборонено» на тротуарі біля буд. №15 та прибудинкових територіях біля будинків № 15, 19, 21,  по вул. В. Порика,  відсутні нормативні підстави. 

Вкладення