(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/ContentLibrary/7af53400-b23f-40c1-acd3-5b2b965a2e65/7/рева%20андрій%20олексійович%20заступник%20міського%20голови.jpg
Рева Андрій Олексійович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
26 вересня 2015

Заступнику міського голови

                                                                                                           Реві А. О.

                                                                                                           мешканців будинків № 15, 19, 21

                                                                                                           по вул. В. Порика

                                                                                                           (відповідь просимо надіслати:

                                                                                                           Калашнік Ользі Леонідівні,

                                                                                                           буд. 21 кв. 6, конт.тел.  

                                                                                                           0674225926, viktor73.07@mail.ru)

КОЛЕКТИВНА СКАРГА 

          Ми, мешканці будинків № 15, 19 і 21 по вул. В. Порика звертаємось до Вас за допомогою.

Кожного ранку з 7.30 до 8.30 години, автомобілі, на яких батьки підвозять дітей до школи паркуються на на тротуарі зі сторони буд. № 15 на проти пішоходного переходу, що прямує до ЗОШ № 33 по вул. В. Порика. В результаті чого створюють підвищене джерело шуму і вихлопних газів. Також на протязі дня на тротуарі паркують автомобілі інші особи, що створюють перешкоду руху пешоходів. В наслідок чого автомобілями з часом було знищино бардюри, що відділяють тратуар  від проїзжої частини.

          На дорозі, що знаходиться між будинками № 15, 19 і 21 по вул. В.Порика, яка веде до дитячого садка № 52 частково знищені бардюри та відсутній тротуар для пішоходів. Кожного ранку з 8 до 9 години батьки привозять своїх дітей на автомобілях і масово паркують їх по довжині вище згаданої дороги, тобто під нашими вікнами. Через деякий час ці автомобілі починають відїзджати, при цьому створюють підвищене джерело шуму, пилу і вихлопних газів. Слід зазначити, що вище згадана міжбудинкова дорога прокладена через двір буд. № 19 прямує в двори нижче стоящих будинків до вул. Келецької і по цій дорозі цілодобово іздять автомобілі і   знову таки біля наших вікон, хоча існують інші виїзди із дворів вище зазаначених будинків, що ведуть на вул. Юність. В результаті чого щодено та внічний час порушуеться наш спокій внаслідок постійного шуму, про що передбачена відповідальність згідно ст.182 КУпАП "Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях". А в кожній сім'ї є неповнолітні діти, хворі пенсіонери. По нашим підрахункам за добу проїзджає більше сотні машин в тому числі і вантажних.

          Враховуючи вищевикладене, ситуація, що склалася погіршує стан нашого здоров'я і якість життя.

          У Конституції України, передбачено право на життя (ст. 27), право на повагу гідності людини (ст. 28), право на свободу та особисту недоторканність (ст. 29), право на невтручання в особисте та сімейне життя (ст. 32) тощо.

          Статтею 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

          Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

          Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" шум відноситься до фізичних факторів середовища життєдіяльності, що впливають або можуть впливати на здоров'я людини чи на здоров'я майбутніх поколінь.

          Статтею 24 цього Закону встановлено, що органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів зобов'язані:

здійснювати відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;

вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об'єкти):

1) жилих будинків і прибудинкових територіях;

         Відповідно до статті 16 Закону України «Про  звернення громадян» просимо:

 1. Створити комісію, до складу якої повині увійти представники місьвиконкому, державтоінспекції, дорожної ремонтно-будівельної організації, а також прибути в будь-який день на місце подій о 8 годині ранку і зафіксувати побачене.
 2. Замінити бардюри і відремонтувати тротуар біля буд. № 15 по вул. В.Порика та встановити дорожні знаки зі сторони проїзжої частини зупинка і стоянка заборонена.
 3. На дорозі, що знаходиться між будинками № 15, 19 і 21 по вул. В.Порика, яка веде до дитячого садка № 52 відновити тротуар та замінити пошкоджені бардюри, також встановити дорожні знаки зупинка і стоянка заборонена.
 4. Перекрити міжбудинкову дорогу між буд. 31 і 33 по вул. Юність, для того щоб автомобілі з нижніх дворів не рухались в напрямок вул. Порика та не створювали підвищене джерело шуму, пилу і вихлопних газів, а також небезпеку для дітей та людей похилого віку.

        

           Згідно з статею 18 Закону України «Про звернення громадян» просимо ознайомити нас з матеріалами перевірки та вирішити питання про участь наших представників у роботі вищезгаданої комісії.

           З повагою, 

           26.09.2015р.               Мешканці будинків 15,19,21.​
Відповідь:
28 жовтня 2015

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення