(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
07 вересня 2015

​Добрий день, я Гота Федір Олександрович, Голова ГО " Всеукраїнский сімейный альянс". Ми є організаторами одноденного Соціального фестивалю " Сім'я - простір любові".  Мета даного фестивалю:  Популяризація сімейних цінностей. Надання якісної інформації з питань гармонії відносин в сім'ї  та всебічного розвитку дітей. Цільова аудиторія: сімейні пари, батьки з дітьми (вік 20-45 років) Лекційний зал на 150 місць. Місце проведення:  Державний навчальний заклад "Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну". Адреса, проспект Юності, 10/23, м. Вінниця, 21021.​

 Звернулись до Вінницького ТТУ про надання можливості проанонсувати Соціальний Фестиваль у мережі транспорту. Нам відмовили. 

Цей фестиваль не є комерційним, тому не має бюджету на рекламу у муніципальному транспорті.  Допоможіть розв'зати це питання, може Міська Влада посприяти у цьому питані. як що -ДА, то як. дякую за відповідь.


 

Відповідь:
21 вересня 2015

​Департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянув Ваше звернення щодо розміщення в громадському транспорті інформаційних плакатів соціального фестивалю «Сім’я – простір любові» та повідомляємо наступне.

За інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» інформаційні плакати соціального фестивалю «Сім’я – простір любові» розміщенні  в громадському транспорті, в якості соціальної реклами.

Вкладення