(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/0ae60e40-b4a1-4449-94d4-86823f0bc0be/1/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%20%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%20%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.jpg
Павлінчук Юрій Анатолійович
Заступник директора департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 16-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
03 вересня 2015

Доброго дня!

Два роки тому звертав Вашу увагу на дуже вузький прохід тротуаром біля тролейбусного диспетчерського пункту "Вишенька" та незадовільний стан самого тротуару. Мабудь забули тоді включити в план ремонту, як мені відповідали. Проблема не вирішена.

Є ще одна недосконалысть, яка створює незручності проїзду напроти центрального входу нашого залізничного вокзалу. Йдеться про візьку проїзджу частину дороги, яку можна би було розширити для транспорту за рахунок тротуару від автостоянки на одну смугу! Для довідки: тротуар, який оточує автостоянку має ширину до 5 метрів. Східна його частина майже не використовується та вистачить залишити її завширшки 2 метри. Інші частини тротуару ( північна, південна та західна) використовуються для очікування маршрутних автобусів, тощо, тому варто їх залишити без змін.

Є ще час все це зробити у цьому році.

З надією на краще,

Зубрович А.

Відповідь:
26 жовтня 2015

Ваше звернення з приводу ненормативних параметрів тротуару, неналежного стану його покриття в межах будівлі диспетчерського пункту «Вишенька» на перехресті вулиць Келецька-Квятека та пропозиції щодо розширення проїзної частини біля центрального входу до залізничного вокзалу на площі  Героїв Сталінграда розглянуте.

Повідомляю, що поточний ремонт покриття тротуару в межах будівлі диспетчерського пункту «Вишенька» проведений. Збільшення його розмірів у зазначених у зверненні межах з урахуванням безпечного руху як пішоходів так і пасажирського транспорту при виїзді з кінцевого розвороту на теперішній час, на жаль, неможливе.

Параметри проїзду вздовж центрального входу до залізничного вокзалу на площі  Героїв Сталінграда розраховані для руху та зупинки виключно громадського пасажирського транспорту та транспорту служб «таксі» і не передбачали паркування транспорту вздовж кола автостоянки. Проте Правилами дорожнього руху таке паркування не заборонене.

Концепція розміщення транспорту на площі Героїв Сталінграда пройшла обговорення, погоджена з органами ДАІ та затверджена. Зміна параметрів проїздів на площі зазначеною концепцією не передбачена.

Вкладення