(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
03 вересня 2015

Доброго дня, Наталя Дмитрівка!
Звертаємось до Вас з надією , що Вінницька міськрада перейде  не просто від обіцянок до справи . 
На протязі кільканадцяти років батьківські комітети звертались до чиновників , щодо надання допомоги щодо заміни неприродних для використання вікон в дитячому садочку , але складна ситуація склалася в групі 6 садочку №71 ,що у місті Вінниця  щодо «вікон» які і вікнами назвати можна тільки по інвентарній справі . В них є великі щілини і вони не виконують свою пряму функцію дані вікна встановлені «туалет та гардеробна » .  Батьківський комітет просить вас втрутитись в дану ситуацію та надати допомогу щодо встановлення віконних блоків

Наперед вдячні за допомогу.​

Батьківський комітет гр..6 дитячого садочку №71

Відповідь:
09 вересня 2015

​Департамент освіти Вінницької міської ради на Ваше звернення щодо заміни вікон в групі 6 дошкільного навчального закладу №  71 повідомляє.

Фінансові показники, доведені Міністерством фінансів України на утримання закладів та установ  освіти у 2015 році вкрай низькі. Складна економічна ситуація та збільшення вартості енергоресурсів негативно впливають на фінансування ремонтних робіт в закладах освіти.  Кошти передбачені на поточний рік спрямовані на утримання в належному інженерно-технічному стані будівель галузі а саме аварійний ремонт: покрівель, внутрішніх водогонів і каналізаційних систем, теплових та електричних мереж, необхідних для забезпечення безперебійного  функціонування закладів.  Зважаючи на вищевикладене, замінити вікна  на даний час немає можливості.

Поряд з цим повідомляю, що пропозиції щодо фінансування  робіт по заміні вікон в санвузлі та гардеробній групи № 6 будуть подані до проекту міського бюджету по галузі «Освіта» на 2016 рік.

Вкладення