(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/0ae60e40-b4a1-4449-94d4-86823f0bc0be/1/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%20%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%20%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.jpg
Павлінчук Юрій Анатолійович
Заступник директора департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 16-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
20 серпня 2015

                                    Доброго дня, шановний Юрію Анатолійовичу!

На перехресті вулиць Порика та пр. Юності, що у м. Вінниця, завершується будівництво торгового комплексу "МагіГранд". Наразі забудовниками виконуються роботи із облаштування та благоустрою прилеглої території. Так, було завершено будівництво сходів та пандусу, за допомогою яких, громадяни отримали можливість  безперешкодного та безпечного руху комунікаційними шляхами. Проте, усупереч вимогам чинної нормативно - правової бази у сфері забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичими можливостями та маломобільних груп населеня до об'єктів соціальної, транспортної інфраструктури та зв'язку, виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009—2015 роки ―Безбар'єрна Україна", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. №784, „Стандартних правил забезпечення рівних можливостей для інвалідів", прийнятих Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, тощо, на пішоходній зоні та при самому виїзді із пандусу, розташували торгову точку продажу кавунів. 

Сама торгова точка та "посадочне місце" продавчині  розміщені таким чином, що користування пандусом унеможливлюється. (у наявності є підтверджуючі фотоматеріали, які, за необхідості одразу ж можу надіслати). Вчора, під час прогулянки із дітьми (молодша дитина у візочку), я здійснила спробу виїхати на тротуар саме через пандус, але отримала "відсіч" від продавчині кавунів, яка запропонувала мені або повернутись назад і об'їхати її (по проїзджій частині!!!!), або "скакати сходами". На моє зауваженя, щодо порушення вимог чинного законодавства, та сама продавчиня повідомила, що "цей пандус було збудовано виключно для потреб даної торгової точки, а саме для прийому товару. Мені зауважили, що жодного права користуватись ним "всякі там інваліди та з колясками не мають і не будуть мати, оскільки про все домовлено у місті""...Більше того, мене попередили, що з "завтра" (20.08.2015) пандус обгородять мотузкою, щоб такі "розумні законовіруючі" тут не ходили. 

З огляду на зазначене вище, та враховуючи орієнтованість  Держави на  проведення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житлове і оточуюче середовище до потреб громадян із урахуванням індивідуальних особливостей їх фізичного обмеження і специфіки нозологій, прошу Вас, шановний Юрію Анатолійовичу, терміново втрутитись у ситуацію, що склалась, та сприяти відновленню дотримання задекларованих чинним законодавством України вимог, щодо забезпечення конституційної рівноправності всіх громадян. 

Одночасно, прошу повідомити про вжиті та попереджувальні заходи стосовно правопорушників даної ситуації.

З повагою, Сухомовська О.І. 20.08.2015.

Відповідь:
07 вересня 2015

​За дорученням в.о. міського голови Моргунова С. А. Ваше звернення щодо унеможливлення користування пандусом викликаним комерційною діяльністю торгової точки з продажу кавунів, розташованого на території торгівельного комплексу «Юність», розглянуто виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим повідомляю наступне.

В ході перевірки фактів викладених у Вашому зверненні, з  дирекцією вищевказаного комплексу проведено роз'яснювально-профілактичну роботу щодо необхідності створення умов для вільного пересування пішоходів по території закладу, в тому числі пандусами та сходами. Продавця торгової точки з продажу кавунів зобов'язано змінити місце розташування, з метою безперешкодного пересування громадян.

Керівництво торгового комплексу «Юність» зобов'язалось вжити вичерпних заходів щодо недопущення подібних фактів у майбутньому.

Дякую Вам за надану інформацію.

Вкладення