(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Френкель Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
08 січня 2013

​7 января с 17.00 до 18.30 напротив входа в МАГИЦЕНТР со стороны ул. Козицкого под патронатом ФРЕНКЕЛЬ  проводилась террористическая операция по ОГЛУШЕНИЮ рядовых УКРАИНЦЕВ. По заданию МОССАДА было принято решение посредством громкой музыки пробить барабанные перепонки граждан и туристов г. Винницы.

Рекомендую настоятельно выучить не иностранные дополнительные языки, а язык ЗАКОНА и нормативных актов.  Кто дал право проводить культурные мероприятия с громкостью музыки 200 Дб? При таком нарушении ЗАКОНА и игнорировании прав граждан ждет еще одна колиивщина "украинское население" Украины. Почему у Вас и практически всех членов горисполкома не украинская фамилия и не украинские лица, и почему Вы не выехали в Израиль, когда у Вас была такая возможность?

Может Вы своей маме включите такую громкую музыку, или это у Вас в роду издеваться над простыми людьми? 

Відповідь:
14 січня 2013

Висловлюю щиросердечну подяку за Вашу активну громадянську позицію та небайдуже ставлення до культурно-мистецького життя міста. 
На Ваше звернення від 08.01.2013 р. щодо гучної музики під час проведення новорічних заходів, повідомляємо наступне.
В грудні 2012 р. - січні 2013 р. заплановано проведення низки заходів з нагоди святкування Нового Року та Різдва Христового у м. Вінниця. В зв’язку з цим, виконком міської ради вирішив доручити департаменту культури проводити новорічно-різдвяні заходи біля Головної ялинки в ЦПКіВ ім. Горького та на майдані Незалежності (план святкових заходів додається).
Що стосується заходів, які проводяться біля ТЦ «Магіцентр», повідомляємо, їх організовано адміністрацією торгового центру та підприємцями м. Вінниці. Якщо у Вас виникнуть питання щодо якості проведення вищезазначених заходів, пропоную звертатись до адміністрації ТЦ «Магіцентр».
Користуючись нагодою, вітаю з новорічно-різдвяними святами та бажаю щастя, здоров’я, злагоди у Вашій сім’ї та більш толерантного ставлення до інших людей.

Вкладення