(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Анфілов Руслан Анатолійович
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​

Особистий прийом громадян:
Понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
07 січня 2013

​Здравствуйте, уважаемый Руслан Анатолиевич! Написать к Вам решилась после того, как только сегодня узнала, что 27 декабря УЖЕ БЫЛ Парад снеговиков. Я, со всей своей семьёй, ждала этого события целый год... Мне только раз повезло присутствовать на нём (несколько лет назад, когда он проходил в парке). Мы тогда устроили фотосесию, получили море удовольствия... С тех пор "поймать" это празднество никак не можем.

Нигде не освещается точная дата, время и место проведения этого конкурса. Ни в газетах, ни на сайте (я с Интернетом на "ты"); в свою очередь, я просила всех друзей и знакомых сказать мне о его проведении, если кто будет слышать или видеть объявление... И, в этоге, из года в год ничего не меняется: конкурс проводится, но об этом узнают только после его завершения. Я очень разочарована. И не только я... Везде были размещены объявления (программы) проведения Новогодних празднеств, о Параде снеговиков - НОЛЬ информации... Нехорошо получается...

Відповідь:
14 січня 2013

Відділом у справах молоді та туризму міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо проведення в місті Вінниці Параду Сніговиків.
Парад Сніговиків дійсно є одним із найяскравіших зимових заходів, в якому завжди бере участь велика кількість дітей та дорослих. Однією із умов проведення такого заходу є сприятливі погодні умови, за яких має бути не лише сніг, а й відлига. Саме за таких умов сніг буде гарним будівельним матеріалом а діти не будуть мерзнути при низькій температурі.
Таку інформацію організатори можуть отримати за 5 днів до дати проведення Параду Сніговиків. Разом з тим повідомляємо, що в цьому році за тиждень до проведення заходу інформаційні плакати були розміщенні в навчальних закладах та інтернет-виданнях міста. (Посилання на сайт http://vinbazar.com/otdykh/journal/u-v-nnits-proide-parad-sn-govik-v  ).
Пані Світлано, залиште нам свою електронну адресу  і наступного року ми запросимо Вас особисто.

Вкладення