(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Френкель Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 грудня 2012

​Шановна Ірино Володимирівно! Дякую за гарний настрій, який дарує наша міська рада напередодні новорічних свят. Наша Вінниця поступово перетворюється у виняткової краси місто, від якого у захоплені наші гості з інших регіонів України та з-за кордону (Італії, Фінляндії, Нідерландів, Норвегії, США). Усі вони дивуються чистоті і, головне, культурі наших мешканців. Однак хотілося б, щоб Новорічний настрій створювався і через міське радіомовлення. Маю на увазі музику, яка лунає з гучномвців у центрі нашого міста. Коли на фоні ялинки гримить Потап і Настя "От сосни...", то стає сумно від асоціацій, які виникають з такою "музикою". Чи не могли б Ви особисто вплинути на "ді-джеїв" і настійливо просити їх не нав"язувати  такої "великої російської культури", а звернути увагу на глибокий пласт українських колядок і щедрівок, які б так гармонійно вписалися у це новорічне святкування. Чому б не взяти Піккардійську терцію або ж обробки відомих щедрівок українськими виконавцями? Хай у дешевих ресторанах лунає дешевий ширпотреб, а на вулиці має бути гарна українська і світова новорічна класика.

Гарних Вам новорічних свят!

Відповідь:
14 січня 2013

Висловлюю щиросердечну подяку за Вашу активну громадянську позицію та небайдуже ставлення до культурно-мистецького життя міста. 
На Ваше звернення від 30.12.2012 р. щодо новорічної музики, яка лунає на вулицях міста через гучномовці, повідомляємо наступне.
В грудні 2012 р. - січні 2013 р. заплановано проведення низки заходів з нагоди святкування Нового Року та Різдва Христового у м. Вінниця, в тому числі і створення святкового настрою через гучномовців на вулицях міста. На кожний день, відповідно до вищезазначеного плану, була підібрана різноманітна святкова музика. Кожний стиль музики має свого шанувальника та заслуговує на існування. Для гармонійного розвитку особистості потрібно постійно пізнавати нове та креативне. Тому, українські виконавці Потап та Настя, які є популярними естрадними співаками насамперед в нашій державі, не є виключенням.
Окрім цього, організаторам радіомовлення з гучномовців міста доручено переглянути репертуар новорічної музики.​

Вкладення