(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
05 липня 2015

​Добрий вечір, шановна Юлія Вікторівна! До Вас звертається мешканка буд.104 по вул.Келецькій. В 2013 році я зверталась з листом до пана Володимира Гройсмана з питанням щодо студентів-іноземців, які навчаються у ВНТУ та проживають за адресою: вул. Воїнів Інтренаціоналістів, буд. 11 (гуртожиток №3). Вони постійно порушували правила громадського порядку в нічний час. Згодом я отримала у відповідь лист від Валентини Балицької, що ректору ВНТУ направлено лист з проханням прийняти конкретні міри у вирішенні даного питання. Після мого звернення в Міську Раду студенти затихли і ми хоч трохи почали нормально проживати у своїх домівках (хоча інколи,все ж таки, вони голосно слухали музику вночі). Але зараз все знову почало повторюватись. Майже кожен день вони вмикають до 4 та 5-ої години ранку гучно музику, галасують, після десятої години вечора вони на вулиці біля входу до гуртожитку голосно розважаються, кричать. Я зверталась  до чергової гуртожитку, щоб вона їх заспокоїла, але чергові на них впливу не мають. Мешканці першого під'їзду нашого будинку (так як вікна у нас виходять на гуртожиток) знов потерпають від такої поведінки студентів-іноземців ВНТУ та не мають змоги відпочити в нічний час. Дуже прошу Вас вжити необхідні міри щодо припинення студентами-іноземцями ВНТУ знущань в нічний час над мешканцями першого під'їзду нашого будинку.

Дякую,

з повагою, Арсеньєва Т. А. 

Відповідь:
16 липня 2015

​    Ваше звернення розглянуто Департаментом освіти міської ради. Повідомляємо, що вищі навчальні заклади міста не підзвітні і не підконтрольні міській раді.
   Координація питань, викладених Вами у зверненні, належить до компетенції та повноважень Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.
    Для врегулювання ситуації Вам потрібно звернутись до  сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності   Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за адресою: 21100, м. Вінниця, вул. Козицького, 33/13; контактний телефон  (0432) 35 – 07 – 34, електронна адреса: upr_osvit@vin.gov.ua.  Завідуючий сектором – Клапоущак Андрій Юрійович.

Вкладення