(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Синявський%20Анатолій_jpg.jpg
Синявський Анатолій Леонідович
Начальник відділу, Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниця

Вирішує питання ведення Державного реєстру виборців.


Особистий прийом громадян:​​
Вівторок з 9-00 до 13-00
Четвер з 14-00 до 18-00
м.Вінниця вул. 50-річчя Перемоги, 7, каб.333

Звернення:
30 червня 2015

Шановний Держслужбовце!  Знову звертається до вас три сімї вінничан, 8 осіб 4 роки ходимо по кругу. До ВАС звертались кілька разів, а  отримуємо відписки з міськ ради від Пурлика Г. Брехуни та бюрократи там сидять.  Пишуть, щоб ми заплатили і водоканал відключить свою воду, яка руйнує нашу хату. Ми  живемо як на вулкані, що хата ось-ось рухне,підключити зручності (каналізацію) неможливо. Відповіді Пурлика технічно (не знає, що таке ввід), юридично (договір),економічно,т.п  безграмотні. Щодо людських якостей- теж лише здатний на погрози, грубість та брехню. Він пише, що більше не будуть розглядати наші скарги. Але відповіді його неправдиві та необгрунтовані. Це замість того, щоби головою подумати як вийти з даної ситуації, а не готовити відписки бюрократичні протягом 4-х років. Просимо,- 1.підготовитись до зустрічі теоретично, проконсультуйтесь з фахівцями, 2.Призначте час прийому і ми усі із стопкою бумаг-відписок Пурлика прийдемо на прийом.

З повагою, сімї-Пащенко, Ковальчук, Морозов -вул.Блока №4, м.Вінниця​

Відповідь:
01 липня 2015
Відповідно до статті 1 Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутись до органів державної влад, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Разом з тим повідомляємо, що відповідно до ч.2 ст.8 вказаного закону не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону.

На підставі зазначеного вище, Ваше звернення розгляду не підлягає.

В разі, якщо  Ви  вважаєте, що результати розгляду Ваших  звернень  порушують  Ваші конституційні права  чи свободи,  Ви маєте право звернутися до суду.

З графіком особистого прийому громадян Ви можете ознайомитись за посиланням www.vmr.gov.ua в розділі Громадянам → Звернення громадян.

Вкладення