(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
26 грудня 2012

Шановний Олеже Михайловичу! Звертаємось до Вас з проханням провести капітальний ремонт даху поверхівки за адресою Матроса Кошки 57 А. Від кожної зливи, чи то потепління (як зараз) жителі верхніх поверхів вже протягом 3 років потерпають від затоплення своїх квартир. Наносяться матеріальні збитки через постійне цвітіння стін, гниття стелі та меблів, які весь час знищує вода, що протікає крізь дах. Постійний виклик співробітників ЖЕКу для очищення даху також ні до чого не приводить. Ми втомились прокидатись щоночі від постійного капання води і переступати через миски в квартирі, щодня збирати воду, аби не затопити сусідів знизу. Просимо переглянути наступні фото, що підтверджують наші слова і відреагувати на ситуацію, що склалась якумога швидше. 

http://www.ex.ua/view_storage/719682456643

Сподівавамось на Вас!

Відповідь:
16 січня 2013

Повідомляю, що Ваше звернення з питання  капітального ремонту  даху будинку №57А по вул. М. Кошки, розглянуто.
 М’яка  рулонна покрівля  будинку №57А по вул. М. Кошки   за терміном експлуатації та технічним станом  потребує  капітального ремонту. Виконання поточного  ремонту  не гарантує усунення затікання  покрівлі.
Нажаль в державному бюджеті кошти на підтримання в належному технічному стані житлових будинків та їх обладнання не передбачаються.
В м. Вінниці  велика кількість  житлових будинків потребує капітального ремонту, а  місцевий бюджет не в змозі одночасно задовольнити потребу в коштах  на проведення капітальних ремонтів. 
Виконкомом Вінницької міської ради рішеннями від 28.05.2009р. №1107 та від 22.04.2010р. №778 визначені шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту житлового фонду м. Вінниці, відповідно до яких капітальний ремонт проводиться в першу чергу на будинках, де створено та функціонує ОСББ, на інших - за умови добровільної участі мешканців в фінансуванні капітального ремонту або придбання мешканцями відповідних матеріалів.
Орієнтовно  кошторисна вартість капітального ремонту м’якої  рулонної покрівлі будинку №57А по вул. М. Кошки складає 90 тис. грн.
При згоді мешканців зазначеного будинку прийняти дольову участь у фінансуванні робіт по капітальному ремонті покрівлі  (30% кошторисної вартості) прошу проінформувати про це департамент житлового господарства (тел. 50-78-41)​

Вкладення