(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
11 червня 2015

​Доброго дня! Звертаюсь до вас, щодо наслідків аварії, яка сталсь на нафтобазі біля смт.Глеваха. Міністерство екології повідомляло, що ведеться постійний моніторинг аналізу повітря в м.Києві. Але беручи до уваги те, що всі дні з початку аварії по сьогодні і наступні декілька днів, вітер був північно-східний, хмара диму з шкідливими речовинами "пішла" в напрямку Поділля в т.ч. Вінницю. Дайте будь-ласка відповідь, чи ведеться моторинг стану атмосферного повітря в області та Вінниці. Якщо так, де можна дізнатися поточний стан екологічної ситуації в місті, зокрема вміст шкідливих речовин в повітрі?

Відповідь:
22 червня 2015

​Виконавчий комітет Вінницької міської ради розглянув Ваше звернення  щодо наслідків аварії, яка сталась на нафтобазі біля смт. Глеваха та повідомляє.

Питання контролю за викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря не відносяться до компетенції виконавчого комітету міської ради.

Для отримання зазначеної інформації  Вам необхідно звернутись до Державної Установи «Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»  за адресою:  м. Вінниця, вул. Маліновського, 11, тел. (0432) 56-22-78, ел. адреса vinoblses@ukr.net .     
 

Вкладення