(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
06 травня 2015

ПАРФІЛОВу ОЛЕГу МИХАЙЛОВИЧу
Начальник відділу , Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Звернення

 Шановний Олег Михайлович, звертаємось до Вас за допомогою! Наш дом рушится из-за води какую водоканал и исполком не хотят отключить. Возможна аварийная ситуація, когда трубв  ей 70 лет  в замле прорвет. "Специ " из отдел броварника говорят, что если прорвет то тогда воду отключат. Це безграмотно, бо тоді буде піздно пити боржомі якщо стіни з глини уже  пливуть і вікна-двері перекошені. Позичте у когось металошукач, щоб знайни трубу. самі ми не  знаємо де йго взяти. ВВажаємо ВАС єдиною порядною людиною, яка нам допоможе. 4 роки отримаємо відписки, мучаємось . Просим повідомити чи зможите нам допомогти. з вами на цю тему у коридорі міськ ради ми розмовляли. 

Відповідь:
14 травня 2015

​Ваше звернення   з приводу виконання робіт по демонтажу водопроводу до квартири № 3 приватного  будинку № 4 по вул. Блока за дорученням виконуючого обов’язки міського голови розглянуто департаментом міського господарства.

По суті звернення повідомляю наступне.

Будинок  № 4 по вул. Блока являється приватним. Водопостачання квартир даного будинку забезпечується окремими водопроводами, влаштованими власниками за власні кошти в різні роки. Мережа водопостачання квартири №3, прокладена в 1954 році на замовлення та за кошти  Кузьменкової  Валентини Олексіївни, про що свідчать  наявні  документи.     Трубопровід Д-25мм  протяжністю біля 20м/п прокладено з приватного будинковолодіння №6 вул. Блока по приватній прибудинковій території до  будинку №4 вул. Блока. Приєднання  до водопроводу виконано власником  шляхом  глухої врізки, що було на той час і на сьогоднішній день являється порушенням правил приєднання.  На теперішній час, право власності на квартиру №3 та  все, що за нею рахується,  набула Пащенко Валентина Никифорівна.

Згідно  Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах  п.1.12. , водопровідні вводи жилих будинків громадян, які належить громадянам на праві приватної власності, експлуатація  та обслуговування проводиться  абонентом. Слідкувати за цілісністю приватних  мереж  та споруд на них, проводити їх монтаж чи демонтаж   є  обов’язком  власника.

Для виконання робіт силами КП «Вінницяоблводоканал», власнику кв.3 будинку № 4 по вул. Блока  Пащенко Валентині Никифорівні  необхідно письмово звернутися на водоканал та укласти договір на виконання робіт, а також  забезпечити в’їзд  на прибудинкову територію  вул. Блока,4 і  можливість проведення  земляних робіт  спецтранспортом    «Вінницяоблводоканал».

Вкладення