(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 квітня 2015

​Шановний Олеже Михайловичу! 

 

        Я повторно звертаюсь до Вас оскільки Ваша відповідь на моє звернення від 11 листопада 2014 року носить чисто формальний характер. Не може бути відсутній документ, який розроблявся та виготовлявся виконавчими органами міської ради,  в підрозділах та архіві міської ради. Тут відсутня елементарна логіка!

        Отримана мною від Вас відповідь свідчить в першу чергу про недостатній професійний рівень роботи спеціалістів, які займаються питаннями оформленням обігу та зберігання документів прийнятих виконкомом.  Адже є живі свідки – члени комісії з питань надзвичайних ситуацій та питань техногенно-екологічного характеру з якими я працював у вказаній комісії.

        Враховуючи вище викладене, прошу надати мені відповідь по суті піднятого питання відповідно до стандартів та вимог системи  ISO 9001 в Україні, по якій сертифікована Вінницька міська рада.

        З повагою. Борис Зель.​

Відповідь:
27 квітня 2015

​Ваше звернення щодо надання архівної копії рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради про призначення Вас головою комісії з питань надзвичайних ситуацій та питань техногенно - екологічного характеру за дорученням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Моргунова розглянуто виконавчими органами Вінницької міської ради.

Повідомляю, що склад міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджується рішенням виконавчого комітету, а розподіл обов’язків між міським головою та його заступниками (де вказується керівництво вищевказаної комісії) – розпорядженням міського голови, які мають зберігатись в архівному відділі.

Працівниками архівного відділу в період з січня 2014 по березень 2015 року тричі здійснено перевірку наявності зазначеного рішення (розпорядження) в первинних документах фонду №1 – Вінницька міська рада та її виконавчий комітет за 1995-1996 роки. Нажаль, вказане рішення (розпорядження) в документах фонду не виявлено.

Також, зазначаю, що архівним відділом Вам надавались роз’яснення з проханням надати необхідну інформацію для здійснення результативної пошукової роботи, оскільки первинні документи  фонду №1 -  Вінницька міська рада та її виконавчий комітет зберігаються в архівному відділі в річному розділі за номерами та датами їх прийняття у відповідності до вимог чинного законодавства України в сфері архівної справи.

Вкладення